VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Přítel

(kamarád, kamarádka) Shrnutí: Zpráva z ciziny

Výklad snu: Sen o příteli značí to, že dostanete příjemnou zprávu z ciziny. Ozve se vám váš dávný známý (nebo jiným způsobem vstoupí do života), kterého jste roky neviděli a budete velmi mile překvapeni. Možná jste na toto setkání ve skrytu duše mysleli a až nyní se uskuteční.

Související výklady — rozchod, bývalý přítel.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Přátelé ve snu

(kamarádi) Shrnutí: Dbejte na své zdraví

Jestliže ve snu vidíte větší skupinu přátel a vy jste mezi nimi, pak to znamená, že byste si měli dávat větší pozor na svoje zdraví. Být na sebe více opatrní a jestli máte nějaké zdravotní komplikace, tak ihned navštívit lékaře.


Ztráta přítele ve snu

Shrnutí: Spor

Jestliže se vám ve snu zdá o ztrátě přítele, ať už ve smyslu smrti nebo např. odjezdu, pak nám to říká, že budete mít spolu nepříjemný spor, který se potáhne delší dobu.


comment
Veronika(odepsat)

Dobrý večer, už několikrát se mi zdálo o bývalém příteli se kterým nejsme spolu půl roku, nyní mám už přítele. V tom snu se odehrává, že váháme, že se k sobě vrátíme, ve snu se objeví pusa i pohlaví styk.