Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Přepadení

(krádež, loupež, kradení, krást)
Shrnutí: Malicherné záležitosti

Výklad snu: Tento sen lze vyložit dvěma způsoby.

Ten první je takový, že pokud jste obětí tohoto činu, pak jste v životě utrpěli těžkou ztrátu, které jste zřejmě mohli zabránit a kterou si nadále vyčítáte. Možná právě proto se vám tyto sny vrací stále dokola. Stejně tak jako tyto sny rychle přišly, stejně tak i rychle odezní.

Naopak pokud jste v onom snu tím agresorem, pak ve vás klíčí pocit ukřivdění a máte nutkání vzít si to, co vám neprávem někdo jiný vzal. Takové sny mohou být projekcí malicherných záležitostí jako např. toho, že jste si v obchodě vyhlídli nějakou věc a než jste se dostali ke koupi, někdo jiný vás předběhl.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)