Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Práce

Přeskočit na sen
(job, zaměstnanání, rachota, robota)
Shrnutí: Naděje urovnání vztahů

Výklad snu: Pakliže se vám ve snu zdá o práci svitne ve vašem životě naděje. Už delší dobu jste znepřáteleni se svým dobrým přítelem a konečně nastává čas, kdy si o všem promluvíte a vyjasníte si neshody, které mezi vámi vznikly.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Povýšení v práci ve snu

(postup v práci)
Shrnutí: Nová příležitost

Pakliže se vám ve snu zdá o povýšení v práci naskytne se vám nová příležitost, na kterou už dlouhou dobu čekáte. Važte si toho a naložte s ní, jak nejlépe umíte. Další příležitost už by nemusela přijít.


Výpověď z práce ve snu

(vyhazov z práce)
Shrnutí: Změna k horšímu

Výpověď z práce značí to, že ve vašem osobním životě přijde změna, která pro vás nebude moc příjemná. Snažte se to brát důstojně a přijmout to, co přijde.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)