VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Požár

(oheň, plameny) Shrnutí: Spalující problém

Výklad snu: V tomto případě velmi záleží na tom, co konkrétně se vám ve snu zdálo. Požár sám o sobě poukazuje na nějaký přítomný problém. Pokud nemáte plameny pod kontrolou, znamená to, že vás daný problém naprosto pohlcuje. Rozsah a velikost požáru určuje to, o jak velký problém se jedná.

Pakliže se vám zdá, že hoří dům, vila nebo jiné větší objekty jako třeba stodola, pak se jedná o opravdu veliký problém, který vstupuje do vašeho života a se kterým se budete muset vypořádat.

V některých případech může i to co vidíte, že ve snu hořelo, poukazovat na spojitost s danou oblastí, ke které se problém pojí.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Hasit požár ve snu

(uhasit oheň) Shrnutí: Překonáte překážky

Zdálo se vám o tom, že jste čelili silným plamenům? Uvězněni v hořícím bytě, stodole nebo třeba i temném lese? Pokud se vám zdálo, že jste plameny dostali pod kontrolu, pak jsou to dobrá znamení. Ať už jste hasili plameny sami, nebo vám pomáhali hasiči, může to znamenat dvojí.

Zkrocení plamenů symbolizuje nepříjemnost, která se vám vloudila do života. Situaci máte ale pevně ve svých rukou a nedovolíte, aby se problém dále (znovu) roznítil.

V opačném případě to znamená, že vám problém přerůstá přes hlavu. Měli byste najít jeho příčinu a pokusit se o nápravu.


Zakládat oheň ve snu

(podpálit, zapálit) Shrnutí: Msta, odplata

Pokud se vám zdá, že nejste obětí žháře, ale sami jím jste (žhářem). Že jste tedy založili požár a podpálili např. něčí dům, tak to poukazuje na nějakou mstu. Že danému člověku nic nedarujete, přejete si, aby trpěl a veškerými prostředky, které máte, mu budete dělat ze života peklo.

Poukazuje to na neklidný stav mysli, něco vás totiž muselo v nedávné době velmi rozčílit a proto se dostavují takové sny.


comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den. Prosím co znamená, když se mi zdá o tom, že hořel místní les, kde bydlím... Děkuji za odpověď.

forum
Anonym(odepsat)

@Anonym: Já osobně chápu strom (věž atd.) podle Jungova výkladu jako spiritualitu - duchovní krize? Stromy, nebe, země, moře - jsou symboly kolektivního nevědomí. Já jsem zrovna dnes viděla hořící aleje suchých listnatých stromů a právě o tom přemýšlím.

comment
Anonym(odepsat)

Co znamená, když se celou noc zdá o hořících domech. Děkuji.