Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Policie

Přeskočit na sen
(policajt, policajti)
Shrnutí: Navázání vlivných známostí

Výklad snu: Jestliže se vám zdá sen o policii, znamená to, že se na nějaké události seznámíte s vlivným člověkem, který vám v budoucnu pomůže dosáhnout vašich cílů.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Pokuta ve snu

(poplatek)
Shrnutí: Peněžitý dar

To, že jste museli ve snu zaplatit pokutu, znamená to, že v reálném životě obdržíte nějaký peněžitý dar.


Policejní auto ve snu

(policejní vůz)
Shrnutí: Zdravotní prevence

Pakliže jste měli sen o tom, že jste řídili policejní auto, značí to, že byste měli dodržovat zdravotní kontroly. Prevence je velmi důležitá, tak na to nezapomínejte.


Policejní kontrola ve snu

(policejní zásah)
Shrnutí: Být milý k nepříteli

Jestliže se vám zdálo o tom, že vás zastavila policie a dělala vám kontrolu, symbolizuje to to, že byste měli být vřelejší ke svým nepřátelům. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit a proto je lepší s nimi udržovat lepší vztahy.


Problémy s policií ve snu

(oplétačky s policií)
Shrnutí: Vyhraný spor

Jestliže se vám zdá o tom, že máte problémy s policií, pak to symbolizuje to, že spor, který už dlouho dobu vedete, bude konečně u konce. A pravda bude na vaší straně.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)