VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Pohřeb

Shrnutí: Akceptování ztráty

Výklad snu: Takové sny naznačují, že ve vašem životě došlo a nebo v dohledné době dojde k nějaké ztrátě.

Pokud k této ztrátě již došlo - může jít o projev smutku o ztrátu někoho blízkého nebo nějakých situací, zážitků - zkrátka čehokoliv, co bývávalo běžnou součástí ve vašem životě a tento sen poukazuje na akceptaci těchto nových změn (smíření).

Pokud k takové změně nedošlo, může jít o obavy z možných ztrát. Bojíte se sami o sebe - své zdraví - nebo o své přátelé. Možná víte o nějakých informacích (indiciích), které vám vnukávají tyto nepříjemné myšlenky a sny. To vás nutí přemítat nad těmito myšlenkami.

Související výklady — hřbitov.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Být pohřben zaživa ve snu

Shrnutí: Nebezpečí

Jestliže ve snu vidíte sebe, jak jste pohřbení zaživa, znamená to, že jste ve velkém nebezpečí. Buďte na sebe velmi opatrní a vše dělejte po důkladné rozvaze.


Chystat se na pohřeb ve snu

Shrnutí: Smutné období

Jestliže se ve snu chystáte nebo účastníte pohřbu, znamená to, že na vás čeká smutné období. V podobě ztráty zaměstnání, ztráta partnera nebo ztráta něčeho, co je pro vás důležité.


comment
Kikca(odepsat)

Zdravím, už po několikátý se mi zdá, že mi umře mamka. Ve snu probíhá i pohřeb, smutek atd. Co to prosím znamená? Děkuji.