Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Pohřeb

Přeskočit na sen
(pohřby, pohřbení)
Shrnutí: Akceptování ztráty

Výklad snu: Takové sny naznačují, že ve vašem životě došlo a nebo v dohledné době dojde k nějaké ztrátě.

Pokud k této ztrátě již došlo - může jít o ztrátu někoho blízkého nebo nějakých situací, zážitků - zkrátka čehokoliv, co bývávalo běžnou součástí ve vašem životě, pak tento sen poukazuje na akceptaci těchto nových změn (smíření).

Pokud k takové změně nedošlo, může jít o obavy z možných ztrát. Bojíte se sami o sebe - své zdraví - nebo o své přátelé. Možná víte o nějakých informacích (indiciích), které vám vnukávají tyto nepříjemné myšlenky a sny. To vás nutí přemítat nad těmito myšlenkami.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Být pohřben zaživa ve snu

Shrnutí: Nebezpečí

Jestliže ve snu vidíte sebe, jak jste pohřbení zaživa znamená to, že jste ve velkém nebezpečí. Buďte na sebe velmi opatrní a vše dělejte po důkladné rozvaze.


Chystat se na pohřeb ve snu

(jít na pohřeb, zúčastnit se pohřbu)
Shrnutí: Smutné období

Jestliže se ve snu chystáte nebo účastníte pohřbu znamená to, že na vás čeká smutné období. V podobě ztráty zaměstnání, ztráta partnera nebo ztráta něčeho, co je pro vás důležité.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)