Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Podvod

Přeskočit na sen
(klam, podfuk, švindl, lest, podraz, klamání)
Shrnutí: Varování před nevěrou

Výklad snu: Jestliže se vám zdá o tom, že jste součástí nějakého podvodu, symbolizuje to, že byste si měli dávat pozor na nevěru. Je možné, že váš partner má v úmyslu vás podvést.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Být podveden ve snu

Shrnutí: Odhalení

Jestliže se vám zdá o tom, že jste byli podvedeni nějakou osobou, která vám je blízká, znamená to, že ve vašem životě dojde k odhalení něčeho důležitého. Je to věc, kterou jste dlouhou dobu skrývali před svoji rodinou a blízkými přáteli.


Plánovat podvod ve snu

Shrnutí: Touha

Pakliže máte sen o tom, jak plánujete podvod, značí to vaši touhu udělat něco zakázaného. Rádi byste se více odvázali a udělali něco, co se nesmí a je neslušné.


Podvést někoho ve snu

(napálit)
Shrnutí: Tajemství

Sen o tom, že někoho podvádíte, symbolizuje to, že máte tajemství. Víte o něm jenom vy a tíží vás, že se nemůžete někomu svěřit. Zároveň ale máte strach, že kdybyste svoje tajemství prozradili, mělo by to negativní dopad na váš současný život.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)