VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Počítač

(pc, laptop, notebook, netbook, tablet, phablet) Shrnutí: Způsob myšlení

Výklad snu: Představuje jakýsi balík dovedností. Je to souhrn všech vašich zkušeností, zážitků a i vědomostí, které vstupují do vašeho života. Přeneseně lze říci, že počítač (laptop) je vaším druhým já (nebo zrcadlem, ve kterém se odrážíte). V závislosti na tom, co konkrétně na počítači děláte lze vykládat sen mnoha způsoby. Podrobněji se o tom dozvíte v následujících výkladech.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Monitor ve snu

Shrnutí: Sebekontrola

Monitor funguje jako takové okno do duše. Díky monitoru dokážete pracovat s počítačem a tedy i se sebou samým. Jedná se o jakousi sebereflexi, kritické nahlížení na sebe samého.


Pevný disk ve snu

(hdd, ssd, hard disk) Shrnutí: Problémy s pamětí

Pevný disk je takovou vaší pamětí. Stejně jako se na disk zapisují data, stejně tak se zapisují data i do vaší paměti. Mluvíme tu o dlouhodobé paměti. Pokud ve snu nejsou žádné problémy s diskem, znamená to, že i vaše paměť a vzpomínky fungují výborně. Dokážete rychle a bystře přemýšlet, vzpomínat na staré události a správně analyzovat ty nové.

Rozbitý disk naopak poukazuje na problémy s pamětí. Máte problém se svými vzpomínkami. Matně si vybavujete to, co se vám stalo. Vzpomínky jsou nestálé a vrtkavé - zahalené mlhou. Měli byste více rozvíjet svou paměť.


Počítačová myš ve snu

Shrnutí: Způsob chování

Ta představuje jistou formu kontroly. Jelikož počítač přeneseně symbolizuje vaše dovednosti, myší je ovládáte (stejně tak i pomocí počítačové klávesnice). Máte nad nimi kontrolu a ovládáte je tak, jak sami v danou chvíli potřebujete.


Počítačová paměť ve snu

(RAM) Shrnutí: Problémy s pamětí

Pokud se vám zdálo ve snu, že jste manipulovali s počítačovými paměťmi, pak to má co do činění s vaší pamětí - vašimi vzpomínkami.

Výměna jedné paměti za jinou vám říká, že je potřeba dopřát si oddech. Že jste se v poslední době naučili obrovské kvantum informací, které nedokážete již dále pojmout. Je to např. v důsledku učení se na přijímací zkoušky, maturitní zkoušku a jiné formy testů.

Nefunkční paměť poukazuje na neschopnost si zapamatovat to, co se právě učíte. Budete muset do učení investovat mnohem více času, než jste si možná původně mysleli. Nevzdávejte se. Nakonec dosáhnete úspěchu.


Počítačové hry ve snu

(pc hry, xbox hry, playstation hry) Shrnutí: Zbavujete se stresu

Hraní počítačových her poukazuje na únik z reálného světa. Pakliže se vám zdá, že si příležitostně zahrajete nějakou hru, pak jde o obyčejné relaxování. Vypnutí a odreagování se.

Pokud se vám ale zdá, že nad hrami trávíte dosti času (většinu svého volného), může jít o snahu unikat z reality a vyhýbat se některým nepříjemným situacím. To ovšem není žádné řešením. Neřešit problém může a zpravidla i vyústí v ještě horší problém.


Počítačový virus ve snu

Shrnutí: Úraz

To znamená, že se některá oblast vašeho života "nakazila". Nepodáváte takové výsledky, jaké byste mohli. Příčinou může být např. změna zdravotního stavu.

Sportovec, který byl zvyklý denně trénovat i několik hodin, již nemůže v důsledku poranění trénovat tak, jako to dělával před úrazem.


Tiskárna ve snu

Shrnutí: Kreativní myšlení

Používání tiskárny symbolizuje vaše tvůrčí dovednosti. Znamená to, že jste se na něco připravovali, získávali si nějaké podklady, abyste byli schopni pak onu věc uvést do chodu. Samotný proces tištění je tedy uskutečňování vašich nápadů a myšlenek.