Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Pláč

Přeskočit na sen
(slzy, vzlyk, brečet)
Shrnutí: Rada

Výklad snu: Jestliže ve snu pláčete nebo vidíte někoho jiného plakat znamená to, že dostanete od někoho radu, která vám bude velmi užitečná a prospěšná.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Hysterický pláč ve snu

Shrnutí: Dlouhá cesta

Hysterický pláč ve snu značí to, že vás v životě čeká dlouhá cesta. Může se jednat o cestu do zahraničí, ale i je tím myšlena i dlouhá životní cesta.


Neustálý pláč ve snu

(usedavý pláč)
Shrnutí: Bludný kruh

Sen o neustálém pláči, který nejde utišit a pořád přetrvává znamená to, že se motáte v bludném kruhu. Neumíte si pomoct a pořád stále dokola opakujete ty stejné chyby.


Pláč z radosti ve snu

(dojemný pláč)
Shrnutí: Úleva

Jestliže ve snu pláčete radostí pak to znamená, že se vám v životě uleví. Už dlouhou dobu žijete v napětí a konečně přijde úleva a vy si odpočnete a budete si užívat klid.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)