Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Pivo

Přeskočit na sen
(pivko, pivíčko, lahváč, točené pivo)
Shrnutí: Hádka

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá o to, že popíjíte pivo značí to, že se můžete dostat do dost nepříjemné hádky, která by mohla mít za následek i nějaké násilí.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Černé pivo ve snu

Shrnutí: Černé myšlenky

Jestliže ve snu sedíte někde v restauraci a dáváte si černé pivo znamená to, že vás sžírá černé myšlenky. Přemýšlíte nad něčím špatným. Raději to pusťte z hlavy, mohlo by to mít katastrofální následky.


Pivovar ve snu

Shrnutí: Snílek

Pivovar ve vašem snu znamená, že jste snílek. Často si spoustu situací přetváříte ve své myli na lepší. Je na čase otevřít oči a začít žít reálný život.


Světlé pivo ve snu

Shrnutí: Dobré vyhlídky

Jestliže ve snu popíjíte světlé pivo znamená to, že máte ve svém životě dobré vyhlídky. Čeká vás něco dobrého, co vás mile překvapí.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)