Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Pistole

Přeskočit na sen
(pistol, zbraň)
Shrnutí: Rozhodnutí

Výklad snu: Pokud se vám ve snu zdálo o zbraních (pistolích), jak na někoho míříte zbraní nebo jak někdo míří na vás, pak znamená to, že ten, kdo zbraň držel v ruce rozhoduje o nadcházejících událostech, které vás přímo ovlivní.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Mířit pistolí ve snu

Shrnutí: Rozhodnutí ve vlastních rukou

Pokud se vám zdálo, že jste to vy, kdo míří pistolí, pak takový sen symbolizuje sílu a moc, kterou chcete mít (a máte) nad rozhodováním. Jste to vy, kdo musí vynést poslední slovo a podle koho se bude vše dít.

Pokud naopak někdo mířil zbraní na vás, znamená to, že právě on má naopak moc nad vámi. On či ona učiní rozhodnutí, které budete muset přijmout takové jaké bude.


Nabíjet pistoli ve snu

Shrnutí: Pevné přesvědčení

Sen, ve kterém se vám zdálo jak nabíjíte pistoli poukazuje na to, že se připravujete učinit konkrétní rozhodnutí, pro které jste se již definitivně rozhodli.


Postřelit se ve snu

Shrnutí: Chybné rozhodnutí

Pokud se vám zdálo, že jste se ve snu postřelili, například do nohy nebo ruky, pak to symbolizuje to, že jste učinili špatné rozhodnutí, které se vám ve výsledku pěkně vymstilo.


Střílet pistolí ve snu

(zastřelit, střelba)
Shrnutí: Činíte rozhodnutí

Pokud se vám ve snech zdá o střelbě, pak to symbolizuje následky jistých rozhodnutí.

Pokud jste tím, kdo střílí, pak tyto následky vašich rozhodnutí hrají ve váš prospěch.

Naopak pokud jste obětí střelby, následky pro vás nebudou příznivé.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)