Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Pes

Přeskočit na sen
(psi, hafan, hafani, štěně)
Shrnutí: Vyhýbáte se konfliktům

Výklad snu: Sen o psovi nebo psech představuje jistý obranný mechanismus, který si snící osoba postupně vybudovává. Pes představuje určitou emoční bariéru, která má svého pána chránit. Starosti a nepříjemnosti přenecháváte druhým, abyste se sami ochránili. Tím však sami ztrácíte kontrolu nad touto situací. Způsob a chování psa ve snu vlastně i reflektuje váš postoj a chování (náladu).


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Pes na vodítku ve snu

Shrnutí: Držíte se na uzdě

Pes na vodítku je typickým příkladem soustředěnosti, vyrovnanosti a naprosté kontrole nad sebou samým. Máte ve zvyku řešit problémy s chladnou hlavou, logicky a důsledně.


Pokousání psem ve snu

Shrnutí: Někdo vás tlačí do kouta

Štěkot a pokousání psem ve snu je vlastně taková projekce vašeho obranného reflexu. Někdo vás zahnal do kouta, cítíte se ublížení, zranitelní a bezradní a tak kopete kolem sebe. Je to vaše forma vzdoru a momentálního rozpoložení - bráníte se.


Rozzuřený pes ve snu

(rozzlobený pes, vzteklý pes)
Shrnutí: Jste podráždění

Jste rozzlobení. Někdo nebo něco vás velmi silně rozhněvalo a toto je forma vaší ventilace. Svou zlobu ventilujete na všechny ve vašem okolí. Stejně rychle jako vás něco rozzuřilo také vychladnete.


Štěně ve snu

(štěňátko, malý psík)
Shrnutí: Příjemné překvapení

Štěně ve vašem snu symbolizuje příjemné překvapení, které na vás čeká. Máte se na co těšit.


Umírající pes ve snu

(mrtvý pes, snít o mrtvém psovi)
Shrnutí: Rezignujete před problémem

Může představovat to, že se před některým problémem vzdáváte. Že jste na něj prostě rezignovali. Může to znamenat také to, že jste sami ztratili něco, co vám dávalo pocit jistoty.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)