Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Peří

Přeskočit na sen
(pírko, pírka, peříčko, peříčka)
Shrnutí: Cítíte se svobodně

Výklad snu: To, že ve svém snu vidíte poletovat peří, symbolizuje to, jak se cítíte být svobodní. Připadáte si lehcí stejně jako to peří a přesně tam, kam vás zavane vítr, tam i zůstanete. Nejste ničím a nikým svázáni. Užíváte si svobody.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Černé peří ve snu

Shrnutí: Cítíte se utísněně

Černé peří ve snu značí vaše negativní myšlení. Přijdete si stísněně jak doma, tak i v práci mezi kolegy. Máte pocit, že váš názor nemá žádnou váhu a každý vás přehlíží.

Snažte se být více průbojní a být více vidět. To, že se snažíte v kolektivu moc nevyčnívat je pro vás jenom špatně. Věřte se více a uvidíte, že ten stísněný pocit během krátké doby zmizí pryč.


Mokré peří ve snu

Shrnutí: Pocítíte uvolněnost

Sny, kde se vám zdá o mokrém peří značí jistý typ úlevy (zřejmě po dlouhodobém úsilí). Je to dlouhodobá snaha něco získat nebo dokázat a už konečně cítíte, že máte cíl cesty na dosah a konečně si dopřejete zaslouženého odpočinku.


Škubat peří ve snu

Shrnutí: Přicházíte o svobodu

Jestliže se vám zdá o tom, že škubete peří, znamená to, že přicházíte o svoji svobodu. Jste zvyklí na to, že se rozhodujete sami a všechno si děláte po svém. Od té doby, co jste si našli partnera už své rozhodnutí děláte společně a vy, pomalu ale jistě, ztrácíte zažitou svobodu v rozhodování.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)