Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Peníze

(bohatství)
Shrnutí: Elitářství

Výklad snu: Množství, způsob nabytí peněz a to, jak s nimi ve snu nakládáte, vypovídá o vašich úmyslech. Peníze povětšinou vystihují jakousi sílu, moc a nadřazenost nad ostatními v případě, že jich máte dost.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Chudoba ve snu

(bída, život bez peněz, švorc)
Shrnutí: Přijdete o peníze

Tyto sny nebývají příjemné. Často se v takových snech setkáváme s bídou, špinavým prostředím a i chatrným zdravím. Znamená to, že situaci nemáte pevně ve svých rukou, situace se vám vymkla z kontroly a toto jsou důsledky nezdaru.

Takový sen může být projekcí konkrétních událostí, které aktuálně ovlivňují váš život. Pociťujete pocity zklamání, bezmoci a osobního selhání.


Kradené věci ve snu

(krádež, loupež)
Shrnutí: Využijete příležitosti

Sny o kradených penězích předpovídají příchod některé příležitosti, které se sami chopíte na úkor někoho druhého. V tu chvíli nehledíte na možné dopady, ale hledíte pouze na vlastní prospěch, který z dané situace můžete vytěžit. Toto chování se vám může později vymstít, protože dotčená osoba se s tímto jednáním nemusí smířit. Buďte tedy obezřetní na vaše činy.


Loterie ve snu

(jackpot)
Shrnutí: Budete mít štěstí

Výhra v loterii je stejně jako viz "Nalezené peníze", dobrou zprávou, protože vyhrané peníze vám pomohou překonat životní překážky s grácií a vztyčenou hlavou.

V obou případech dochází k náhodnému peněžitému zisku, ke kterému jste bez vlastního přičinění přišli. Tedy šťastnou náhodou.


Nalezené peníze ve snu

(nalezené bohatství)
Shrnutí: Štěstím k bohatství

Peníze, nalezené během snu, jsou dobrou zprávou, protože vám pomáhají překonávat nepředvídatelné životní nástrahy a zkvalitní dosavadní životní úroveň. Dodají vám pocit sebejistoty, moci a vlivu. Stejně tak i radost z toho, že se na vás usmálo štěstí a bude se vám zase jednou dařit.

Podobně hovoříme i např. u výhry v "Loterii" viz dále.


Peněžitý dar ve snu

(charita, věnování peněz charitě, chudým)
Shrnutí: Pomůžete ostatním

Darování peněz je vždy uspokojivý a radostný sen. Pomáhat těm, kteří to potřebují, je vždy spojováno s dobrým srdcem, vyrovnanou osobností a povahou, která nelpí na materiálních hodnotách. Možná jste v poslední době přispěli na charitu nebo naopak máte nutkání někomu pomoci. Nebudete toho litovat.


Rozhazování peněz ve snu

Shrnutí: Sebejistota

Rozhazování peněz (plýtvání penězi) během snu indikuje váš životní postoj. Máte pocit, že si vše můžete dovolit, nic vás nezaskočí a z každé špatné situace dokážete vybruslit. Tímto způsobem si však můžete zadělávat na opravdové nepřátele. Dejte si pozor, aby vám jednou nepřerostli přes hlavu.


Vykradení ve snu

(loupež, krádež)
Shrnutí: Někdo vás využívá

V případě, že se vám zdají sny, kde dochází k tomu, že jakýmkoliv způsobem přicházíte o majetek (zloděj vás vykrade) - sen, kde vám ukradnou mobilní telefon, vykradou byt nebo třeba auto či peníze, znamená to, že někdo na vás parazituje.

Někdo v okolí vás využívá k dosažení svých cílů a zneužívá vaši ochotu, vaše zdroje, prostředky nebo klidně i vydává vaše myšlenky za své. Dávejte si pozor a sledujte, kdo by to mohl být.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)