VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Peníze

(bohatství) Shrnutí: Elitářství

Výklad snu: Množství, způsob nabytí peněz a to, jak s nimi ve snu nakládáte, vypovídá o vašich úmyslech. Peníze povětšinou vystihují jakousi sílu, moc a nadřazenost nad ostatními v případě, že jich máte dost.

Související výklady — peněženka, mince.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Chudoba ve snu

(bída) Shrnutí: Přijdete o peníze

Tyto sny nebývají příjemné. Často se v takových snech setkáváme s bídou, špinavým prostředím a i chatrným zdravím. Znamená to, že situaci nemáte pevně ve svých rukou, situace se vám vymkla kontrole a toto jsou důsledky nezdaru.

Takový sen může být projekcí konkrétních událostí, které aktuálně ovlivňují váš život. Pociťujete pocity zklamání, bezmoci a osobního selhání.


Kradené věci ve snu

(krádež, loupež) Shrnutí: Využijete příležitosti

Sny o kradených penězích předpovídají příchod některé příležitosti, které se sami chopíte na úkor někoho druhého. V tu chvíli nehledíte na možné dopady, ale hledíte pouze na vlastní prospěch, který z dané situace můžete vytěžit. Toto chování se vám může později vymstít, protože dotčená osoba se s tímto jednáním nemusí smířit. Buďte tedy obezřetní na vaše činy.


Loterie ve snu

(jackpot) Shrnutí: Budete mít štěstí

Výhra v loterii je stejně jako viz "Nalezené peníze" dobrou zprávou, protože vyhrané peníze vám pomohou překonat životní překážky s grácií a vztyčenou hlavou.

V obou případech dochází k náhodnému peněžitému zisku, ke kterému jste bez vlastního přičinění přišli. Tedy šťastnou náhodou.


Nalezené peníze ve snu

(bohatství) Shrnutí: Štěstím k bohatství

Peníze, nalezené během snu, jsou dobrou zprávou, protože vám pomáhají překonávat nepředvídatelné životní nástrahy a zkvalitní dosavadní životní úroveň. Dodají vám pocit sebejistoty, moci a vlivu. Stejně tak i radost z toho, že se na vás usmálo štěstí a bude se vám zase jednou dařit.

Podobně hovoříme i např. u výhry v "Loterii" viz dále.


Peněžitý dar ve snu

(charita) Shrnutí: Pomůžete ostatním

Darování peněz je vždy uspokojivý a radostný sen. Pomáhat těm, kteří to potřebují, je vždy spojováno s dobrým srdcem, vyrovnanou osobností a povahou, která nelpí na materiálních hodnotách. Možná jste v poslední době přispěli na charitu nebo naopak máte nutkání někomu pomoci. Nebudete toho litovat.


Rozhazování peněz ve snu

Shrnutí: Sebejistota

Rozhazování peněz (plýtvání penězi) během snu indikuje váš životní postoj. Máte pocit, že si vše můžete dovolit, nic vás nezaskočí a z každé špatné situace dokážete vybruslit. Tímto způsobem si však můžete zadělávat na opravdové nepřátele. Dejte si pozor, aby vám jednou nepřerostli přes hlavu.


Vykradení ve snu

(loupež, krádež) Shrnutí: Někdo vás využívá

V případě, že se vám zdají sny, kde dochází k tomu, že jakýmkoliv způsobem přicházíte o majetek (zloděj vás vykrade) - sen, kde vám ukradnou mobilní telefon, vykradou byt nebo třeba auto či peníze, znamená to, že někdo na vás parazituje.

Někdo v okolí vás využívá k dosažení svých cílů a zneužívá vaši ochotu, vaše zdroje, prostředky nebo klidně i vydává vaše myšlenky za své. Dávejte si pozor a sledujte, kdo by to mohl být.
comment
Anonym(odepsat)

Našla jsem bankovky smotané do ruličky a někdo mi je sebral... Co to znamená?

comment
Eva(odepsat)

Navštívila mne moje již zemřelá matka a jeli jsme se spolu bavit do Prahy... brala jsem si s sebou nějaké bankovky... asi naše stokuruny... co asi znamená? Děkuji moc za odpověď, Eva.

comment
Anonym(odepsat)

Počítat peníze.

comment
Majka(odepsat)

Vyhrála jsem v loterii přes milion. Zaslechl to nějaký kluk, když jsem to říkala sestře a pak mě pronásledoval.

comment
Anonym(odepsat)

Z účtu mi zmizely všechny mé peníze, co to znamená?

comment
Verka(odepsat)

Peníze plavaly po vodě a nemohla jsem je chytit.