Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Penis

(přirození, falus)
Shrnutí: Nevyrovnanost

Výklad snu: Časté sny o mužském přirození (penisu) napovídají o vlastní psychické nevyrovnanosti. Podle toho, zda se vám zdá o velkých nebo malých penisech, tak můžeme mluvit o nedostatku sebevědomí a naopak.

Většinou však sny o penisech symbolizují mužnost, sílu a nadřazenost. Touha po moci a síle bývá velmi silná. Pozor, aby vás nezaslepila.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Impotence ve snu

Shrnutí: Ztráta kontroly

Pokud vás v průběhu snu doprovází impotence, pak takový sen může vypovídat o ztrátě kontroly nad sebou samým. O nemožnosti předvést, co se ve vás skrývá. To vše může mít za následek nízké sebevědomí. Tento výklad úzce souvisí přímo i s výkladem "masturbace".


Malý penis ve snu

Shrnutí: Ztráta sebevědomí

Sny o malém pánském přirození vypovídají o ztrátě sebevědomí, snahy srovnávat se s ostatními a pocitech méněcennosti.


Onanování ve snu

Shrnutí: Touha po uznání

Stejně jako u výkladu "masturbace", tak i v tomto případě jde o nějaké vaše povahové rysy a vlastnosti, které chcete ukázat navenek. Snažíte se ostatním představit, že toho umíte daleko více a že to, co děláte, umíte a jste v tom dobří.


Velký penis ve snu

Shrnutí: Sebejistota

Velký penis zase naopak představuje sílu, moc a nadřazenost nad ostatními. Pocity toho, že jste lepší než druzí a máte právo být na sebe pyšní. Velký penis zároveň může poukazovat na přehnanou sebedůvěru až zahleděnost do sebe samého (narcismu).


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)