Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Peklo

Přeskočit na sen
(pekla, v pekle)
Shrnutí: Dlouhodobé strádání

Výklad snu: Dlouhou dobu trpíte. Strádáte. Buďto ve vašem životě chybí některé základní (běžné věci) a nebo je tu někdo, kdo vám ze života dělá vyloženě peklo.

Přeneseně se tento sen může objevit např. u rodičů, kteří vychovávají děti se kterými mají hodně starostí. Nebo např. společný byt se spolubydlícím, kterého nesnášíte, ale přesto s ním musíte vycházet a strpět ho.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Démon ve snu

(démoni, duch, duchové, strašidla, kletba, prokletí)
Shrnutí: Prokletí

Sny, ve kterých si představujete démony nebo se vám rovnou zdá, že jste démony posedlí - to znamená, že se cítíte býti prokleti. Nedaří se vám ničeho dosáhnout a pokud ano, tak to s sebou nese i negativní důsledky. Míváte pocity, že vás něco neustále sráží zpátky na kolena a je pro vás velmi těžké se z těchto okovů vymanit.


Satan ve snu

(ďábel, čert)
Shrnutí: Chamtivost

Satan je ztělesněním hamižnosti, nenažranosti, strachu, síly a nenávisti.

Pakliže se vám často zdají takové sny, kde figurují čerti, ďáblové, satan a zároveň zde figuruje peklo, pak se vám tímto připomíná starý nedořešený problém. Někdo má velikou radost z toho, že vám tyto problémy způsobil a že vás pomalu sžírají.

Opačně je to pokud se vám zdá, že právě vy jste tím satanem. Pak tedy vy rozséváte strach a máte radost z toho, když můžete ostatním dělat ze života peklo. Z příkoří čerpáte svou sílu, kterou využíváte k rozsévání dalšího strachu.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)