VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Pavouk

Shrnutí: Nevyhnutelná událost

Výklad snu: Sen o pavoucích ve většině případů reflektuje nějakou nevyhnutelnou událost, která zasáhne váš život a kterou nemáte pevně ve svých rukách. Z této události máte strach a jste neustále v napětí. Cítíte bezmocnost a zoufalství.

Druh, barva a velikost pavouka přímo reflektuje onu příchozí událost. Zatímco světlý pavouk může věstit pozitivní událost, tmavý (černý) naopak pouze negativní.

Související výklady — pavučina.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Bílý pavouk ve snu

Shrnutí: Štěstí

Bílý pavouk poukazuje na pravý opak toho, co zvěstuje pavouk černý. Bílý pavouk předznamenává štěstí. Možná se vám zadaří a vyhrajete v nějaké soutěži nebo se šťastně zamilujete. Pokud ve vztahu již jste, pak se ještě více naplní láskou.


Černá vdova ve snu

(snovačka) Shrnutí: Bezvýchodná situace

Pokud jste ve snu napadeni pavoukem - černou vdovou - znamená to, že se ocitáte v bezvýchodné situaci (pasti). Buď se jedná o těžkou životní situaci, ve které právě jste a nebo do které v dohledné době zabřednete. Opět tu panují pocity strachu, tísně a bezmocnosti.

Pokud však vy sami ovládáte černou vdovu, čili ji záměrně využíváte k dosažení nějakého vlastního cíle, pak tento sen představuje jistou formu msty (odplaty). Někomu se chcete pomstít. Může to být právě osoba z onoho snu.


Černý pavouk ve snu

Shrnutí: Stane se něco zlého

Černý pavouk nevěstí nic dobrého. V dohledné době se vám může přihodit něco opravdu zlého a právě proto byste měli mít oči dokořán.

Například nezískáte dlouho očekávané povýšení v práci nebo se může jednat o nešťastnou lásku.


Kousnutí pavoukem ve snu

(pokousání pavoukem, štípnutí pavoukem) Shrnutí: Změna

Pokud se vám ve snu zdálo, že vás pavouk pokousal, tak to může znamenat, že vás "ta" událost již ovlivňuje a nepřímo se odráží do vašich snů. Vyvodit o jakou událost se jedná můžete podle zbarvení a velikosti pavouka. Pocity, které jste ve snu měli, odráží postoj, který k dané události zaujímáte.


Malý pavouk ve snu

(malý pavouček, malí pavoučci) Shrnutí: Malá událost

Jak bylo řečeno výše. Pavouk představuje událost, která zasáhne váš život. To, jestli pozitivně nebo negativně, se odvíjí od jeho zbarvení. Velikost pavouka zase představuje intenzitu události. Pokud se vám tedy zdálo o malinkatém pavoučkovi, tak událost, která vás zasáhne, bude menšího charakteru. Možná ji ani nepostřehnete.


Tarantule ve snu

Shrnutí: Smrtící problém

Tarantule ve snu představuje problém či životní situace (negativní), kterým musíte (nebo budete) čelit. Stejně jako ve snu máte pocity bezmocnosti, strachu a paniky; bojíte se nadcházející události, která vám nedá spát a sžírá vás.


Velký pavouk ve snu

(obrovský pavouk) Shrnutí: Velká událost

Velký pavouk udává větší rozsah dané noviny. Brzy se k vám donese něco, co vám obrátí život naruby. To, jestli v dobrém nebo zlém, se odvíjí od barevného zbarvení pavouka, kterého jste ve snu viděli.


Zelený pavouk ve snu

Shrnutí: Zlepšení zdraví

Zelený pavouk symbolizuje čistotu a zdraví. Pokud jste v nedávné době trpěli zdravotními problémy, zelený pavouk symbolizuje zlepšení tělesné kondice a postupné uzdravení.
comment
gabriela(odepsat)

Mnoho pavouků viděti.

comment
Anonym(odepsat)

Normální pavouci, hnědočerný, moc pavouků se mě zdálo. Na dnešek jsem se vzbudila s hrůzou, mám fóbii z pavouků...

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi o velkém a více malých pavoučcích. Velkej byl červeného zbarvení... co to prosím znamená?

comment
Marta(odepsat)

Mnoho pavouků viděti doma na podlaze a já jsem stála a nemohla jsem jít na moji postel, protože se pavouků bojím a oni byli všude, ale potom jsem se k posteli dostala a stála jsem na ní.

comment
Anonym(odepsat)

Velkej chlupatej bílej s černými pruhy, žil ve vodě v akvárku, prostě se tam objevil a pak nějak rozmnožil, strach nebudili, spíš údiv až rozmrzelost. Co s nimi a do toho mi stejného nabízela mamka.

comment
Anonym(odepsat)

Co znamená černo-žlutý pavouk prosím? 😅

comment
IDa(odepsat)

Velký chlupatý pavouk napadl ptáčka, měl krásná zelenomodrá pírka vzadu na hlavičce. A zakousl se do něho. Úplně mně tento sen probudil.

comment
Anonym(odepsat)

Ten pavouk byl oranžovo-bílý a měl dlouhé nohy 😭😭😭😭...