Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Papoušek

Přeskočit na sen
(papouch, pták, ptáček, papagaj)
Shrnutí: Chlubivost

Výklad snu: To, že ve svém snu vidíte papouška znamená, že jste hrozně samolibí. Vaše okolí to velmi vnímá a proto se vám straní. Měli byste se méně vychloubat a více naslouchat svým blízkým.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Klec ve snu

(klícka)
Shrnutí: Upovídanost

Jestliže ve snu vidíte klec ať už plnou zvířat nebo prázdnou značí to vaši upovídanost. Máte neustále potřebu mluvit a často skáčete druhým lidem do řeči.


Krmit papouška ve snu

(dávat mu jíst)
Shrnutí: Nesympatičnost

Jestliže ve snu krmíte papouška značí to, že jste nesympatičtí. Neustále se mračíte a chodíte se skloněnou hlavou. Lidé vás nemají moc rádi, protože jste zamračení a protivní.


Zpěv papouška ve snu

(mluvit s papouškem, slyšet zpěv papouška)
Shrnutí: Tajemství

Jestliže ve snu slyšíte, jak zpívá papoušek nebo vydává nějaké zvuky značí to, že se dozvíte nějaké tajemství. Měli byste být féroví a nechat si pro sebe.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)