VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Papoušek

(andulka) Shrnutí: Chlubivost

Výklad snu: To, že ve svém snu vidíte papouška znamená, že jste hrozně samolibí. Vaše okolí si toho nemůže nevšimnout a i právě proto se vám dá se říct trochu straní. Zkuste se méně vychloubat a více naslouchat lidem ze svého okolí. Otevřete své srdce.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Klec ve snu

(klícka, voliéra) Shrnutí: Upovídanost

Jestliže ve snu vidíte klec, ať už plnou zvířat nebo prázdnou, značí to vaši upovídanost. Máte neustále potřebu mluvit a často skákat druhým lidem do řeči.


Krmit papouška ve snu

Shrnutí: Nesympatičnost

Jestliže ve snu krmíte papouška, značí to, že patrně působíte na okolí značně nesympaticky. Neustále se mračíte a chodíte se skloněnou hlavou. Lidé vás nemají moc rádi, protože jste zamračení a protivní.


Zpěv papouška ve snu

Shrnutí: Tajemství

Jestliže ve snu slyšíte, jak zpívá papoušek nebo vydává nějaké zvuky, tak to značí, že se dozvíte nějaké tajemství. Měli byste být féroví a nechat si ho pro sebe.
comment
Irris(odepsat)

Zdálo se mi, že jsem našla ve své koupelně 3 barevné, mokré papoušky. Já je vzala a dala do klece, měla jsem z nich radost. Byli krásný.