Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Padat

Přeskočit na sen
(spadnout, upadnout)
Shrnutí: Potvrzení zprávy

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá, že jste upadli na rovné zemi znamená to, že se potvrdí zpráva, na kterou už delší dobu čekáte. Potvrzení bude pozitivní, takže se můžete těšit.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Spadnout z výšky ve snu

(pád, uklouznout)
Shrnutí: Realita

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste spadli z výšky například z budovy nebo stromu značí to, že byste se měli už konečně probudit a začít žít v realitě. Žijete ve vzdušných zámcích a vše dobré si jenom namlouváte. Začněte na svůj život pohlížet tak jaký doopravdy je.


Spadnout ze schodů ve snu

(uklouznutí, zvrknutí)
Shrnutí: Zranění

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste spadli ze schodů můžete očekávat v blízké budoucnosti nějaké zranění ve vaší rodině. Nebude to nic vážného může se jednat o vyvrknutí kotníku.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)