Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Ovce

Přeskočit na sen
(ovečka, ovečky)
Shrnutí: Jste poddajní

Výklad snu: Jestliže ve snu vidíte bílou ovci, pak to symbolizuje jistou formu poddajnosti. Většinou se podřizujete, ať už kolegům v práci nebo svému životnímu partnerovi. Máte strach z vlastního rozhodnutí, proto radši necháváte rozhodovat druhé.
Zkuste se více spoléhat sami na sebe a více se prosazovat v kolektivu. Uvidíte, že vám stoupne sebevědomí a budete si sami sebe více vážit.

Naopak jestli vidíte ovci černou, pak to značí, že jste rádi ve velící pozici. Obklopujete se oddanými lidmi, kteří jsou ochotni pro vás udělat cokoliv.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Dojit ovci ve snu

Shrnutí: Díky vlastní píli dosáhnete toho, po čem toužíte

Pokud ve snech dojíte ovčí mléko, znamená to, že vaše dřina, kterou jste za poslední dobu podstoupili, přinese ovoce. Může se jednat o přijetí na vysokou školu nebo získání vysněného pracovního místa.

Je vidět, že když se člověk opravdu snaží, tak dosáhne všeho, čeho si zamane.


Mrtvá ovce ve snu

Shrnutí: Ztratíte blízkého přítele

Jestliže se vám zdá o mrtvé ovci, znamená to, že přijdete o sobě blízkého kamaráda. Dotyčnému, o kom je řeč, se nic zlého nestane, pouze se vám vzdálí. Nebudete již tolik v kontaktu, jako dříve. Možná vlivem založení rodiny nebo zkrátka jen nalezením rozdílných koníčků.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)