Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Otec

Přeskočit na sen
(táta, fotr, rodina, rodiče)
Shrnutí: Schopnost umět se rozhodovat

Výklad snu: Je symbolem autority, ke které se obracíte v těžkých životních situacích. Pomáhá vám s rozhodováním, činit správné volby a ukazuje správný směr, kterým byste se měli nadále ve svém životě ubírat.

Tyto sny tedy poukazují na schopnost umět se správně rozhodovat v zásadních životních situacích.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Hádka s otcem ve snu

(hádat se s otcem, hádání se s otcem)
Shrnutí: Nevíte, jak se správně se rozhodnout

Pakliže se ve snu hádáte se svým otcem, tak došlo k nějakému střetu dvou zájmů. Dvou různých pohledů na danou situaci. Každý z vás vidí daný problém z trochu jiného pohledu a každý z vás představuje určité řešení. Které ovšem nakonec zvolíte je jenom na vás.

Možná jste v poslední době udělali nějaké rozhodnutí, se kterým ne úplně souhlasíte a právě teď se vypořádáváte s následky svého rozhodnutí.


Mrtvý otec ve snu

(zemřelý otec)
Shrnutí: Nevyřešené spory, rezignace

Pokud i ve skutečném životě váš otec již nežije, pak tyto sny velmi často poukazují na staré, nedořešené spory, které jste mezi sebou měli. Pokud jste v takovém snu i se svým mrtvým otcem mluvili, může to být vodítkem k danému nedořešenému sporu.

V opačném případě, pokud váš otec stále žije, ale zdálo se vám o tom, že je mrtvý, pak tyto sny symbolizují strach z neznáma. Strach z toho, že váš otec odejde a zůstanete na vše sami. Že se budete muset rozhodovat sami za sebe a nebudete již mít tu oporu jako dříve. S tím souvisí i rezignace na řešení různých situací ve smyslu, že tu není nikdo, kdo by vás káral za špatná rozhodnutí.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)