Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Opice

Přeskočit na sen
(opička)
Shrnutí: Falešné štěstí

Výklad snu: Jestliže ve svém snu vidíte opici, znamená to, že před svým okolím vystupujete tak, že jste šťastní, ale bohužel je to jenom vše na oko a ve skutečnosti štěstí pouze předstíráte.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Gorila ve snu

Shrnutí: Neohleduplnost

Jestliže ve vašem snu vidíte gorilu, znamená to, že se ve svém osobním životě snažíte dosáhnout všeho hrubou silou. Jdete hlava nehlava přes všechny překážky a neuvědomujete si, že svoji neohleduplností ubližujte těm, které máte nejradši.


Šimpanz ve snu

Shrnutí: Vychytralost

Šimpanz je symbolem vychytralosti. Nenecháte se jen tak něčím zmást a vždy nad každou situací vyzrajete. Máte dobré nápady, které díky své prozíravosti realizujete a to z vás dělá silné vůdčí osobnosti v pracovním prostředí.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)