VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Oči

Shrnutí: Způsob pohledu na svět

Výklad snu: Oči ve snu představují způsob, jakým nahlížíte na nějakou konkrétní situaci. V závislosti na tom, zda se vám zdálo o červených očích nebo třeba o tmavých očích, černých a tak podobně, lze sny vykládat různými způsoby.

Konkrétní výklad najdete u každého z nich.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Černé oči ve snu

Shrnutí: Strach a nejistota

Pokud se vám ve snu zdálo, že vidíte temně černé oči, ve kterých se ztrácí pohled, značí to silný strach. Možná strach z nevyřešených starých sporů nebo z krizové situace, kterou momentálně procházíte.


Červené oči ve snu

Shrnutí: Špatné úmysly

Pokud se vám ve snu zdálo, že někdo má červené oči nebo přímo vám červeně zářily, tak to značí nedobré, sobecké úmysly. Jste ochotni obětovat hodně, abyste dosáhli svého.


Krvavé oči ve snu

(krví podlité oči) Shrnutí: Něco z vás vysává energii

Krví podlité oči ve snech poukazují na dlouhodobě přetrvávající životní situaci, která je pro vás velice těžká. Se kterou jste se dodnes nevypořádali a která vás tíží a která z vás neustále vysává energii.


Modré oči ve snu

Shrnutí: Dobrosrdečnost, důvěřivost až naivita

Pokud se vám ve snu zdálo, že máte modré oči nebo někdo jiný (opravdu výrazné modré oči), může to znamenat, že jejich vlastník má jen ryze dobré úmysly. Modrá barva je barvou důvěřivosti, čistoty a naprosté upřímnosti. Někdy ovšem může hraničit až s naivitou.


Zavřené oči ve snu

Shrnutí: Snaha schovat se před problémy

To znamená, že se snažíte před nepříjemnými situacemi schovat a nevnímat je. Pokud před nimi budete jen zavírat oči, nic se samo nevyřeší.


Zelené oči ve snu

Shrnutí: Jistota a dravost

Zelené oči ve snech symbolizují sílu a rovnováhu. Vyrovnanost mysli a zároveň sebejistotu. Život držíte pevně ve svých rukou a není tu nic, co by vás mohlo vykolejit. Pokud přijdou krizové situace, hravě si s nimi poradíte.
comment
Anonym(odepsat)

Co znamenají zahnisané oči?