VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Obchod

(obchodní dům, nákupní centrum, supermarket, tržnice, trh) Shrnutí: Oblasti pocitů, dovedností a znalostí.

Výklad snu: Sen o obchodním domu poukazuje na množinu či oblast Vašich pocitů, dovedností nebo znalostí. Tento sen lze vykládat mnoha způsoby a záleží na kontextu, v jakém obchod ve Vašem snu vystupoval. Podívejte na daná podhesla, která naleznete v rozcestníku vpravo.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Nakupovat ve snu

Shrnutí: Projekce každodenní nálady.

Sny, kde se Vám zdá o tom, že chodíte po obchodech a nakupujete lze vyložit dvěma odlišnými způsoby. Zde záleží na tom, zda jste ve snu nakupovali pro vlastní potěšení nebo z nutnosti.

1) Pro vlastní potěšení - To znamená, že jste se svým nynějším životním stylem spokojeni, pravděpodobně Vám nic zásadního nechybí a užíváte si společenského života.

2) Z donucení - Pokud tedy ve snu nakupujte nějaké nutnosti z donucení, znamená to, že Vás zatěžují nějaké životní události, kterým byste raději nevěnovali pozornost. Jejich nátlak však na Vás neustále dopadá.


Prodávat ve snu

Shrnutí: Seberealizace ve tvůrčích činnostech.

Sen, kde prodáváte nějaké zboží ukazuje na přemíru znalostí, které máte a které chcete uplatnit a předat dále. Možná nemáte dostatek prostoru ke své realizaci s proto takto sníte. Možná se zkuste více zapojit do nějaké tvůrčí činnosti, ať již s dětmi, ve svém volném čase nebo v pracovním prostředí. Pravděpodobně budete mít dobré nápady.


Provozovat obchod ve snu

Shrnutí: Nová šance, vytrvalost a následné plody ze snažení.

Pokud se Vám ve snu zdá o tom, že vlastníte nějaký obchod (ať už třeba s potravinami, zlatnictví,...) nebo že se chystáte otevřít vlastní obchod s nějakým zbožím, pak nám takový sen říká, že jste vytrvalí a cílevědomí ve svém snažení. Patrně Vám do života vstoupila nebo vstoupí událost, která Vás zavede novým směrem. Takovým, který je Vám ovšem nějakým způsobem blízký. Díky tomu ve snažení vytrváte a nakonec i sklidíte plody svého snažení.


Zkrachovat ve snu

(bankrot) Shrnutí: Obavy z možných následků svých činů.

Pokud se Vám zdá o tom, že se nedaří Vašim obchodním činnostem ve snu, znamená to, že si nejste jisti svými schopnostmi. Máte obavy z toho, zda směřujete správným směrem, zda není potřeba svou vizi přehodnotit a pozměnit celkový přístup. Může se jednat např. o výchovu dětí, vztahy v rodině nebo s blízkými přáteli. Právě tyto obavy se promítají do Vašich snů.
comment
Anonym(odepsat)

Lidi lezli zvenku do oken a viděla jsem jak spadli dolů. I má kamarádka. Hrozný pocit, jak to řeknu u nich doma.