VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Nemocnice

(špitál, klinika) Shrnutí: Nevyřešené spory

Výklad snu: Sny, ve kterých figuruje nemocnice (klinika), poukazují na některé vaše nevyřešené spory. Něco, na co myslíte a potřebujete to dát do pořádku. Můžou to být neurovnané vztahy v rodině, hádka v partnerství či hádka s nadřízenými v práci.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Lékař ve snu

(doktor, doktorka, léčitel, léčitelka, lékařka) Shrnutí: Buďte opatrní

Lékař ve snech představuje jistou formu opatrnosti, kterou chováte vůči svému okolí a nejen tak. Musíte dávat pozor nejen na sebe, ale i na své blízké. Nemusí jít nutně o zdravotní stav, ale klidně na vás nebo právě vaše blízké může chystat podvod a jste tu vy, kdo tuto skutečnost prokoukne.


Operace ve snu

Shrnutí: Vyřešení sporu

Léčba, která zabírá (nebo operace s hladkým průběhem) znamená, že jste v nedávné době čelili problému, který se vám podařilo urovnat.

Naopak ale nevydařená léčba (nebo operace) symbolizuje řešení konkrétního problému, které se vám ovšem nepovedlo. A nebo jste se zaobírali menšími problémy, které ve skutečnosti nic neřeší. Měli byste se na daný problém více soustředit a systematicky jej vyřešit dřív, než bude pozdě.


Převezení do nemocnice ve snu

Shrnutí: Problému se postavíte čelem

Znamená to, že jste se již rozhodli daným sporům čelit a chcete je urovnat. Jste na dobré cestě.


Uzavřená nemocnice ve snu

Shrnutí: Nemožnost vyřešit daný spor

Uzavřená nemocnice vás odmítá přijmout. Znamená to, že jste se rozhodli řešit své spory už příliš pozdě. Musíte si se svými starostmi pomoci sami.