Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Nemoc

Přeskočit na sen
(choroba)
Shrnutí: Zchudnutí

Výklad snu: Pakliže se vám ve snu zdá o tom, že jste nemocní nebo někdo ve vaší blízkosti trpí nějakou chorobou znamená to, že přijdete buď o majetek nebo o peníze. Bohužel vás čeká nepříjemné období.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Epidemie ve snu

Shrnutí: Nevěra v blízkosti

Jestliže se vám ve snu zdá o epidemií znamená to, že ve vaší blízkosti je nevěra. Dávejte si pozor na partnera, který nad ní přemýšlí. Je nespokojený ve vztahu. Snažte se být více tolerantní a dát partnerovi více volnosti, aby se necítil tolik svázaný.


Nemocnice ve snu

(špitál)
Shrnutí: Prozrazené tajemství

Sen o nemocnici značí to, že bude vyzrazeno tajemství, které jste předali svému blízkému příteli. On ho, ale vyzradí a použije to proti vám. Buďte ve střehu.


Pohlavní nemoc ve snu

Shrnutí: Zvrácenost

Jestliže se vám ve snu zdá o pohlavní nemoci znamená to, že už dlouhou dobu přemýšlíte o něčem zvráceném. Například o skupinovém sexu a máte strach to prozradit partnerovi.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)