Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Myš

Přeskočit na sen
(myši, myška, myšky, potkan, potkani)
Shrnutí: Drobný problém

Výklad snu: Myš představuje drobné problémy, které vám vstupují do života. Jsou to malé drobnosti nad kterými často jen mávnete rukou. Velikost a barva myší může napovídat o velikosti (závažnosti) daného problému a záměrech toho, kdo ten problém vytváří.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Bílá myš ve snu

Shrnutí: Někdo vám radí špatně

Bílá myš představuje osobu z vašeho okolí, která vám vstupuje do života. Možná vám říká co máte dělat a to vás obtěžuje. Má pro to své důvody a opodstatnění. Ačkoliv jedná s dobrými úmysly ve snaze vám pomoci, vy to vidíte jen jako přítěž.


Černá myš ve snu

(černé myši)
Shrnutí: Někdo s vámi soupeří

Černé myši představují zákeřné osoby, které se vám snaží za každou cenu ublížit. Mohou to být klidně i vaši rivalové, kteří se vás snaží zastínit za každou cenu a nenechají toho dokud nad vámi nevyhrají.


Chycení myši ve snu

(lapení myší)
Shrnutí: Vyřešení malé nepříjemnosti

Pokud se vám ve snu zdálo, že jste nějakým způsobem lapili myš, ať už třeba do rukou, krabice nebo třeba i myš zaplašili, znamená to, že se vám podařilo přejít (vyřešit) nějaký problém - nějakou nepříjemnost, která vás již delší dobu dráždila.


Krysa ve snu

(krysy)
Shrnutí: Velké zklámání

Krysa ve vašem snu symbolizuje velké zklamání. Čeká vás nějaká bolest, kterou jen tak nebudete moci překonat. Může se jednat o zklamání od vašich nejbližších.


Past na myši ve snu

(pastička na myši)
Shrnutí: Máte plán k vyřešení problému

Myší pastičky symbolizují past, kterou osnujete na lapení dotyčného, který vám znepříjemňuje život. S danou situací se vypořádáváte po svém. Jakmile lest zabere, budete mít opět klid.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)