Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Muž

Přeskočit na sen
(chlap, chlápek, kluk, hoch, mládenec)
Shrnutí: Seznámení

Výklad snu: Tyto sny odráží to, že ve vašem životě přijde změna ve formě seznámení se zajímavou osobou. Tato osoba bude hrát ve vašem životě důležitou roli.

Ze začátku to nebude úplně jednoduché, ale chce to trpělivost a vytrvat a po určité době vás čekají pozitivní zážitky, které vás budou dlouho provázet.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Sex s mužem ve snu

(sex s klukem, chlapem)
Shrnutí: Nový pohled na situaci

Sen ve kterém provozujete sex s cizím mužem znamená to, že vám v životě něco schází. Už jste dlouho na stejném místě a nespokojení. Potřebujete změnu.

Naopak sex s vlastním partnerem představuje to, že jste ve vztahu velmi spokojeni a chcete v něm setrvat.


Starý muž ve snu

(stařec, stařík)
Shrnutí: Moudrost a autorita

Jestliže se vám ve snu zdá o starém muži, pak to znamená, že do vašeho života přijde nová autorita. Bude pro vás inspirací a hnacím motorem ve vašem životě. Pomůže vám v těžkých životních situacích.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)