Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Most

Přeskočit na sen
(lávka)
Shrnutí: Dlouhá cesta

Výklad snu: Most ve snu značí, že vás čeká dlouhá životní cesta. Půjdete se za svým i když to nebude úplně jednoduché. Vše, ale zvládnete i když to bude nějakou dobu trvat.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Dřevěný most ve snu

(dřevěná lávka)
Shrnutí: Nebezpečí, nesnáze

Jestliže se ve snu procházíte po dřevěném mostě nebo jej vidíte značí to, že vás čeká nějaké nebezpečí. Buďte opatrní a snažte se předcházet nesnázím.


Rozpadlý most ve snu

(rozbitý most)
Shrnutí: Rozpad manželství

Sen o rozpadlém mostě znamená, že vaše manželství je u konce. Už dlouhou dobu jste ve svém manželství nespokojeni. Není jiná možnost než odloučení.


Železný most ve snu

Shrnutí: Dobré vztahy v zaměstnání

Pakliže se vám ve snu zdá o železném mostě znamená to, že budete mít dobré vztahy ve vašem zaměstnání. Budete mít štěstí na spolehlivé kolegy.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)