VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je sobota, 19. října 2019.
🎁 Svátek mají Joel, Michaela a Michala.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Moře

(oceán) Shrnutí: Vydechnutí, uklidnění

Výklad snu: Moře ve vašem snu znamená to, že jste se konečně uklidnili. Dlouhou dobu vás trápila zapeklitá situace, ale už je konečně vyřešená a vy si můžete vydechnout.

Související výklady — řeka.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Koupat se v moři ve snu

(plavat v moři, cachtat se v moři) Shrnutí: Příjemná změna

Koupání v moři značí to, že se ve vašem životě stane příjemná změna, která na vás bude mít pozitivní dopad.


comment
Petra(odepsat)

Dobrý den, zdál se mi sen o tom, jak se topím v moři vedle krásného domu a nejdříve jsem musela klesnout na dno a následně jsem podél domu pod mořem stoupala po schodech nad hladinu. Nakonec jsem se neutopila, ale schodů bylo hodně! Nad hladinou seděla má starší sestra s mamkou a hádaly se, co kdo řekl a později jsem přecházela rušnou silnici, abych si přečetla jízdní řád tram. č. 1 a nakonec do ní nenasedla a vrátila se zpět k tomu domu u moře k mamce a sestře. Co takový sen, prosím Vás, znamená?

comment
Iva(odepsat)

Dobrý den, zdálo se mi o moři. Moře bylo naprosto průzračné a klidné a byly v něm dole tmavé kameny, kterých jsem se ale nedotkla, když jsem tam vstoupila pro mobil, který mi tam spadnul. Spadnul tam 2x a poprvé ho vylovil pejsek, kterého jsem za to pochválila, jednalo se o starý typ telefonu, který jsem pak rozebrala, abych jej mohla na kameni, který byl kousek vedle vysušit na slunci. Na tom kameni byl jakoby uschlý bílý písek z moře, který mi v tom abych tel. dala schnout zabránil a tel. opět spadl do vody a já jej vylovila, pejsek už nefiguroval. Moře to bylo, protože jsem ho nejprve viděla z dálky, a sestupovala k němu z kopce... uf, děkuji moc a doufám, že se mi dostane jakéhokoliv obdaření ve formě vysvětlení 🙂.