Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Moč

(ulevit si, čůrat, počůrat, pomočit, močit)
Shrnutí: Vzdor, zároveň i opadnutí stresu

Výklad snu: Pokud se vám zdá, že ve snu močíte - ve smyslu, že si chcete ulevit, pak to znamená, že jste se konečně zbavili nějakého problému, který vás dlouhodobě zatěžoval a dělal vám stres. Užíváte si tyto pocity bezstarostnosti - jak se říká - spadl vám kámen ze srdce.

Pokud však ve snu močíte ve smyslu, že chcete poškodit něčí majetek nebo tak vyjadřujete své nesympatie vůči někomu (něčemu). Jedná se o pózu (ignoraci), kterou se snažíte okolnímu světu sdělit. Sdílíte opačné názory. Může se jednat i o odplatu někomu, koho nemáte v lásce. Starý známý nebo přítel, který vás zklamal.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)