Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Mince

Přeskočit na sen
(peníz, platidlo, měna)
Shrnutí: Správná intuice

Výklad snu: Jestliže ve snu vidíte mince nebo je počítáte znamená to, že máte věřit své intuici. Jste v blízkosti člověka, o kterém si myslíte něco špatného, ale okolí ho má rádo. Věřte své intuici, nejedná se o dobrého člověka a mohl by vám nějak ublížit, takže buďte opatrní.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Stříbrná mince ve snu

(stříbrňák)
Shrnutí: Brzká zodpovědnost

Jestliže jste ve svém snu zasýpání stříbrnými mincemi, neznačí to pro vás nic dobrého. Již blízké době budete muset čelit zodpovědnosti. Může se jednat o ztrátu jednoho z rodičů, kdy ten druhý na vás bude spoléhat, že mu budete oporou.


Zlatá mince ve snu

(zlaťák)
Shrnutí: Konkurence

Konkurence nikdy nespí, tímto mottem byste se měli řídit. V práci buďte obezřetní. Číhá na vás konkurence, která by mohla ohrozit vaše dosavadní místo v práci.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)