Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Menstruace

(perioda, měsíčky)
Shrnutí: Znamení

Výklad snu: Menstruační cyklus ve vašem snu většinou symbolizuje to, na co se upíná vaše mysl. Jestliže nad něčím velmi usilovně přemýšlíte a zdá se vám o menstruaci, může to být znamení, že to, nad čím už dlouho uvažujete se vyplní.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Dostat menstruaci ve snu

(menstruovat)
Shrnutí: Početí dítěte

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste dostali menstruaci, může to znamenat, že jste těhotná. Menstruační krev je spojena s myšlenkami o početí dítěte.


Milovat se při menstruaci ve snu

Shrnutí: Dobrý sexuální apetit

Jestliže se vám zdá o tom, že se se svým partnerem milujete a přitom menstruujete, znamená to, že jste velmi sexuálně náruživí. A co se týče sexuální oblasti, tak rádi experimentujete.


Přijít o menstruaci ve snu

Shrnutí: Zdravotní komplikace

Ztráta menstruace ve vašem snu symbolizuje komplikace, které se mohou, ale také nemusí dotýkat přímo vás. Tyto komplikace se mohou vztahovat k osobě vám blízké.


Zpoždění menstruace ve snu

Shrnutí: Mateřské plánování

Jestliže se vám zdá o tom, že jste měli menstruační zpoždění, symbolizuje to, že jste s partnerem připraveni počít dítě.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)