Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Matka

Přeskočit na sen
(máma, maminka, mamina, rodina, rodiče)
Shrnutí: Schopnost být něžný a laskavý

Výklad snu: Je symbolem lásky, něhy a ochranářství. Pomáhá nám v těžkých životních situacích a je vždy nablízku, aby poradila a byla nápomocná.

Sny o matce tedy poukazují na schopnost být laskavý a něžný k druhým.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Hádka s matkou ve snu

(hádání, potyčka, rozepře, konflikt)
Shrnutí: Nepříjemná životní situace

Pakliže se hádáte se svoji matkou, čeká vás nepříjemná životní situace. Budete se muset rozhodnout ve velmi těžkém problému. Jestli tuto situaci budete řešit sami nebo s partnerem už je jen na vás.


Mrtvá matka ve snu

(smrt, usmrcení)
Shrnutí: Konec bezvýchodné situace

Pakliže se vám zdá o smrti matky a vaše matka je v reálném světě naživu, potom se ve vašem životě vyřeší obtížná situace, kterou jste museli zažít. Skončí období nejistoty a čeká vás období klidu.

V opačném případě pokud vaše matka již nežije a vám se zdá o její smrti, vaše krizová situace ještě nějakou dobu potrvá. Symbolizuje to strach řešit tu danou nepříjemnou situaci. Snažte se najít oporu v druhých.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)