VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Matka

(máma, maminka, rodič) Shrnutí: Schopnost být něžný a laskavý

Výklad snu: Je symbolem lásky, něhy a ochranářství. Pomáhá nám v těžkých životních situacích a je vždy nablízku, aby poradila a byla nápomocná.

Sny o matce tedy poukazují na schopnost být laskavý a něžný k druhým. Být nápomocným.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Hádka s matkou ve snu

(hádka, konflikt) Shrnutí: Nepříjemná životní situace

Pakliže se hádáte se svoji matkou, čeká vás nepříjemná životní situace. Budete se muset rozhodnout v nějaké velmi krizové situaci. Jestli tuto situaci budete řešit sami nebo s partnerem, je rozhodnutí pouze na vás.


Mrtvá matka ve snu

Shrnutí: Konec bezvýchodné situace

Pakliže se vám zdá o smrti matky a vaše matka je v reálném světě naživu, potom se ve vašem životě vyřeší obtížná situace, kterou jste museli zažít. Skončí období nejistoty a čeká vás období klidu.

V opačném případě, pokud vaše matka již nežije a vám se zdá o její smrti, vaše krizová situace ještě nějakou dobu potrvá. Symbolizuje to strach řešit tu danou nepříjemnou situaci. Pokuste se najít oporu v druhých.


comment
Anonym(odepsat)

Dnes se mi zdálo o mamce, byla hodně moc pěkná, vyčítala mi, že prioritou pro mně, lidi jako můj manžel a bratr jsou nebo byli víc než ona?

comment
Marie(odepsat)

Zdálo se mi o zesnulé mamince, která ve snu se na mě usmívala a byla laskavá.

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi o zemřelé mamince jak u nás doma zazvonila a hladila psa, víc nevím...

comment
Radek(odepsat)

Zdál se mi sen o zesnulé matce, jak chtěla pomoci něco udělat.

comment
Anonym(odepsat)

Byl jsem ve svém bývalém domě s dětmi a byla tam rezavá dívka s kterou jsem se pomiloval a pak přišla moje přítelkyně... Co to znamená?

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi o mamce zesnulé jak brečela na chodbě a mluvila se mnou o pohřbu, kdo tam byl z rodiny.

comment
Anonym(odepsat)

Necelé 2 roky se mi zdají sny o mé mamině. Umřela 12. 8. 2016. Ten den jsem ve snu viděla, že mi odchází... Ráno se tak stalo :(... Volal mi táta a od té doby jí mam pořád v těch snech. Občas jsou hezké ty sny, občas smutné, zlé. Nevím co s tím. Možná to tak nemělo být? Byly tam celkem dost nejasný důvody, proč vlastně zesnula...

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, měla jsem sen o tom, že rodím, ale že jsem porodila mrtvé dítě a o pár minut později jsem umřela i já, ale nemůžu najít význam toho snu...

comment
Anonym(odepsat)

Snivalo sa mi, ako moja zosnula mama v sne bola ziva a mlatila ma, bola hodne rozculena. Utekala som prec dlho - s dcerkou. Potom i otec, ktory je este na zivu krical pomne. Bola som pod vodou s jednou rybou a vypkavala som. Zistilo sa, ze mama a otec ma obvinovali a ublizovali zbytocne. Ze za to mohol bratranec.

comment
Kůstka(odepsat)

Dobrý den, pomozte mi, prosím, vyložit můj dnešní sen. Zdálo se mi, že má nevlastní sestra zemřela v čase, kdy se měla znovu vdát. Chodila jsem po starém domě a uklízela "pozůstalost"... Druhý den měli přijet svatebčané... Sešla jsem se tam s pěstounkou a plakala jsem jí v náručí nad sestrou, která měla být konečně šťastná a zemře... Nerozuměla jsem tomu.. Matka byla klidná. Pak jsem se v pláči probudila...

comment
Milan(odepsat)

Zdálo se mi o tom, že jsem viděl stojící a chodící maminku, která je už měsíce upoutána na lůžko. Já ji pouze řekl: "Vidíš to, žes to zvládla"...

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi o mamince, která už není, že byla nemocná a doprovodila jsem jí do nemocnice a chtěla jsem jí dát věci, ale nemohla jsem jí najít. A furt jsem jí hledala a mrzelo mě, že jí nemůžu dát ty věci.