Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Maso

Přeskočit na sen
(jídlo, žrádlo, klobása, párek, slanina, salám)
Shrnutí: Chamtivost

Výklad snu: Pakliže ve snu vidíte nebo jíte maso znamená to, že jste chamtiví. Máte tendenci všechno přepočítávat na peníze a neustále se jimi zaobíráte.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Hovězí maso ve snu

(kráva, býk, hovězí steak, hovězí svíčková)
Shrnutí: Změna ve vzhledu

Hovězí maso ve snu znamená to, že projdete nějakou změnou. Bude se jednat o změnu ve vašem vzhledu např. o přebarvení vlasů, zhubnete a nebo naopak přiberete. Vaše tělo zkrátka projde zásadní změnou.


Koňské maso ve snu

(konina)
Shrnutí: Výhra, bohatství

Jestliže se vám zdá o koňském mase znamená to, že vás čeká výhra v loterií nebo se nějakým jiným způsobem dostanete k bohatství. Je možné i to, že něco zdědíte.


Králičí maso ve snu

(králík, zajíc,)
Shrnutí: Zdraví

Jíst ve snu králičí maso znamená to, že vás čeká období plné zdraví. Budete fit a v dobré kondici.


Kuřecí maso ve snu

(kuřecí prso, stehno, kuře)
Shrnutí: Nejistota

Pakliže jíte kuřecí maso ve snu nebo ho připravujete značí to, že budete nejistí. Čeká vás období plné nejistoty a zklamání. Snažte se být více rozhodní.


Lidské maso ve snu

(lidožrout)
Shrnutí: Zvrhlost

Jestliže ve snu vidíte sebe jak jíte lidské maso nebo nad tím přemýšlíte znamená to, že už delší dobu přemýšlíte nad nějakou zvrhlostí. Nemůžete se té myšlenky zbavit a máte toho plnou hlavu. Jestliže to bude přetrvávat delší dobu měli by jste si zajít za nějakým odborníkem.


Syrové maso ve snu

Shrnutí: Zlé znamení

Pakliže ve snu jíte nebo upravujete syrové maso znamená to, aby jste byli obezřetní. Čeká vás něco špatného, nějaká špatná zkušenost nebo potíže.


Zkažené maso ve snu

(páchnoucí, rozkládající, shnilé, prolezlé červy)
Shrnutí: Nestálost

Zkažené maso ve snu značí to, že jste v životě nestálí. Nevydržíte dlouho u žádné činnosti, zaměstnání a dělá vám problém být i delší dobu s jedním partnerem.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)