Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Liška

Přeskočit na sen
Shrnutí: Potkáte chytráka

Výklad snu: Liška ve snech přeneseně představuje vychytralého člověka, kterého zřejmě potkáte. Bude to osoba, která má pocit, že všechno zná a všude byla. Bude se vám snažit všelijak radit. Raději tu osobu neberte moc vážně a dejte radši na svůj vlastní úsudek.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Liščí maso ve snu

Shrnutí: Naivita

Jestliže se vám zdá o tom, že jíte liščí maso, značí to, že jste ve svém životě velmi naivní. Hned všemu uvěříte a myslíte si, že to s vámi všichni myslí dobře. Otevřete oči a uvidíte, že všechno je tak trochu jinak. Lidé pouze zneužívají vaší naivity a dobrého vychování.


Lovit lišku ve snu

Shrnutí: Předsevzetí

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste ulovili lišku nebo že se účastníte podobného honu, pak to symbolizuje to, že předsevzetí, které jste si dali na začátku nového roku, dodržíte.


Útok lišky ve snu

Shrnutí: Opatrnost

Jestliže se vám zdá o tom, že vás napadla liška (nebo pokousala, možná napadená vzteklinou), znamená to, že byste na sebe měli být více opatrní. Hrozí vám malé zranění.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)