VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Liška

Shrnutí: Potkáte chytráka

Výklad snu: Liška ve snech přeneseně představuje vychytralého člověka, kterého zřejmě potkáte. Bude to osoba, která má pocit, že všechno zná a všude byla. Bude se vám snažit všelijak radit. Raději takovou osobu neberte moc vážně a dejte raději na svůj vlastní úsudek.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Liščí maso ve snu

Shrnutí: Naivita

Jestliže se vám zdá o tom, že jíte liščí maso, značí to, že jste ve svém životě velmi naivní. Hned všemu uvěříte a myslíte si, že to s vámi všichni myslí dobře. Otevřete oči a uvidíte, že všechno je tak trochu jinak. Lidé pouze zneužívají vaší naivity a dobrého vychování.


Lovit lišku ve snu

Shrnutí: Předsevzetí

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste ulovili lišku nebo že se účastníte podobného honu, pak to symbolizuje to, že předsevzetí, které jste si dali na začátku nového roku, dodržíte.


Útok lišky ve snu

Shrnutí: Opatrnost

Jestliže se vám zdá o tom, že vás napadla liška (nebo pokousala, možná napadená vzteklinou), znamená to, že byste na sebe měli být více opatrní. Hrozí vám malé zranění.
comment
Milena(odepsat)

Byla jsem v posteli a u mě klečela vnučka. Mezi nás vletěla liška a začala kousat. Cítila jsem její zuby, jak jsem vnučku chránila. Marně jsem křičela o pomoc, ale žádná nepřišla. Potom jsem se vzbudila. Živý sen.

comment
Anonym(odepsat)

Ve snu jsem viděla lišku, stála na zadních nohách a v přední tlapě držela malé housátko, chtěla jsem ji donutit, aby ho pustila, ale nechtěla ho pustit. Pak jsem se vzbudila. Vzbudil mě můj křik.

comment
Jan(odepsat)

Vracel jsem se zpět na hudební festival, zdáli vidím jak za mnou běží liška, zastavím se, ona se zastaví také, pak jdu, ona jde pomalu zamnou, pak se zastavím zas, ona také, už mě to nebaví, tak zkusím rychleji odejít, vtom mě agresivně kousne do nohy a já se probudím.

comment
Martin(odepsat)

Já jsem s liškou chodil na vodítku, hladil ji a přátelil se s ní. V práci jsem odhalil lstivou kolegyni, kterou jsem sám přijímal a která chodila se stížnostmi výš...