Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Líbání

(pusinkovat se, vášnivě se líbat)
Shrnutí: Výdaje

Výklad snu: Jestliže jste ve snu líbání nebo vidíte lidi, co se líbají znamená to, že budete mít výdaje, na které nebudete připraveni. Může se jednat o náhlé rozbití něčeho cenného nebo třeba o nějaký domácí spotřebič např. pračka, lednice.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Francouzský polibek ve snu

(francouzák)
Shrnutí: Vášnivost

Jestliže se ve snu líbáte francouzsky znamená to, že je ve vašem partnerském životě vášnivost. I když už jste se svým partnerem delší dobu neustále je váš vztah vášnivý a dobrodružný.


Partnerský polibek ve snu

(partnerská pusa)
Shrnutí: Smysl života

Pakliže vás ve snu líbá váš partner značí to, že jste si našli smysl života. Může se jednat buď o partnera nebo o práci. Něco vás začne naplňovat a vy vtom uvidíte životní smysl.


Rodičovský polibek ve snu

(pusa od rodičů)
Shrnutí: Pořádek v životě

Rodičovský polibek znamená, že potřebujete mít ve svém životě všechno srovnané. Není tím myšleno pořádek v domácnosti, ale spíše psychický pořádek. Máte všechno nalajnované a řídíte se podle toho.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)