VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 15. prosince 2019.
🎁 Svátek mají Radan, Radana a Zdirad.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Střelec (rok Vepře 豬).

Letadlo

Shrnutí: Nové, svěží nápady

Výklad snu: Letět v letadlu (aeroplánu) přeneseně symbolizuje pozitivní okamžiky, uskutečňování nových nápadů a jejich zdárné řízení. Situaci budete mít pod kontrolou a bude se vám v životě dařit. Máte dobré vůdčí schopnosti a jste schopni vést nejen sebe, ale i kolegy společnými silami k dosažení vytyčeného cíle.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Neviditelné letadlo ve snu

Shrnutí: Jste sami sobě svým pánem

Jste pánem svého života. Řídíte si svůj život podle svého a daří se vám, nejste ale schopni překročit svůj vlastní stín. Jste úspěšní, ale zároveň se z úspěchu neumíte radovat. Trochu se ho obáváte, proto byste se raději stáhli do ústraní a přenechali odpovědnost druhým.


Odložený let ve snu

Shrnutí: Budete muset odložit své plány

Bohužel, ať už vinou svou nebo vinou někoho jiného, budete muset své plány a vize zrušit. V nejlepším případě jen odložit na někdy jindy. Teď by to stejně k ničemu nebylo.


Vidět letět letadlo ve snu

Shrnutí: Nízké sebevědomí

Jsou to obavy. Vaše obavy. Místo toho, abyste vy sami řídili svůj život, své myšlenky a vize, vidíte, jak je řídí a naplňují druzí. Máte z toho výčitky a zároveň i nepříjemný pocit z toho, jak nabírají na rychlosti a postupně se vám vzdalují. Máte strach, že jim nestačíte a ani stačit nebudete.


Vzlet letadla ve snu

Shrnutí: Začínáte si plnit sny

Svůj život máte pevně v rukou a začínáte uskutečňovat všechny své vize a myšlenky. Stejně jako letadlo vzlétá, tak i váš život bude mít stoupající tendenci. Zkrátka teď je ten moment, kdy se vám bude dařit.


Zmeškaný let ve snu

Shrnutí: Jste velmi pracovně vytíženi

Pohráváte si s mnoha myšlenkami, které nestíháte uskutečňovat. Nic se vám nedaří a co můžete, to pokazíte nebo promeškáte. Ztrácíte se v tom, že nevíte co dřív a díky tomu většinu příležitostí jen promarníte.


Zřícení letadla ve snu

(srážka letadel, letecká havárie) Shrnutí: Plány se vám bortí pod rukami

Je vlastně opakem vzletu letadla, které je popsáno o kousek výše. Namísto toho, aby se vám dařilo a vaše plány vzkvétaly, dojde k náhlému zřícení. Plány se začnou nevyhnutelně hroutit.
comment
Anonym(odepsat)

Startuju své letadlo a ono po chvíli zhasne a ohnou se vrtule, co to znamená? Děkuji.

comment
Anonym(odepsat)

Letím v letadle (dle okolí, spolucestujících a vybavení letadla to vypadá jako v jiné době - minulosti), bezpečnostními pásy jsou pouze nějaké tenčí provazy. Po krátkém vzletu letadlo ihned klesá k zemi a nouzově přistává někde v poli. Zdává se mi to opakovaně. Znamená to něco? Děkuji.

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat... Vždy měsíc před dnem, kdy odlétám na dovolenou, se mi každou noc zdá sen jak se držím s maminkou v letadle a loučím se a pak naboříme do vody a já se leknu a probudím se... mám to skoro každou noc... děkuji za odpověď.

comment
ANONYM(odepsat)

Dobrý den, zdálo se mi, že jsme ve velmi starém letadle. Sen začal už když jsme vzlétli.

Letěli jsme poklidně, ale pak se letadlo začalo řítit dolů a měla jsem pocit, že jsem na horské dráze. Pak letadlo zase vzlétlo nahoru, a letělo poklidně, a já se probudila. Nevím či to znamená vzlétnutí
letadla, nebo zřícení letadla. Děkuji za odpověď.