Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Letadlo

(letadla, letět letadlem)
Shrnutí: Nové, svěží nápady

Výklad snu: Letět v letadlu (aeroplánu) přeneseně symbolizuje pozitivní okamžiky, uskutečňování nových nápadů a jejich zdárné řízení. Situaci budete mít pod kontrolou a bude se vám v životě dařit. Máte dobré vůdčí schopnosti a jste schopni vést nejen sebe, ale i kolegy společnými silami k dosažení vytyčeného cíle.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Neviditelné letadlo ve snu

(neviditelný letoun)
Shrnutí: Jste sami sobě svým pánem

Jste pánem svého života. Řídíte si svůj život podle svého a daří se vám, nejste ale schopni překročit svůj vlastní stín. Jste úspěšní, ale zároveň se z úspěchu neumíte radovat. Trochu se ho obáváte, proto byste se raději stáhli do ústraní a přenechali odpovědnost druhým.


Odložený let ve snu

Shrnutí: Budete muset odložit své plány

Bohužel, ať už vinou svou nebo vinou někoho jiného, budete muset své plány a vize zrušit. V nejlepších případě jen odložit na někdy jindy. Teď by to stejně k ničemu nebylo.


Vidět letět letadlo ve snu

Shrnutí: Nízké sebevědomí

Jsou to obavy. Vaše obavy. Místo toho, abyste vy sami řídili svůj život, své myšlenky a vize, vidíte, jak je řídí a naplňují druzí. Máte z toho výčitky a zároveň i nepříjemný pocit z toho, jak nabírají na rychlosti a postupně se vám vzdalují. Máte strach, že jim nestačíte a ani stačit nebudete.


Vzlet letadla ve snu

Shrnutí: Začínáte si plnit sny

Svůj život máte pevně v rukou a začínáte uskutečňovat všechny své vize a myšlenky. Stejně jako letadlo vzlétá, tak i váš život bude mít stoupající tendenci. Zkrátka teď je ten moment, kdy se vám bude dařit.


Zmeškaný let ve snu

Shrnutí: Jste velmi pracovně vytíženi

Pohráváte si s mnoha myšlenkami, které nestíháte uskutečňovat. Nic se vám nedaří a co můžete, to pokazíte nebo promeškáte. Ztrácíte se v tom, že nevíte co dřív a díky tomu většinu příležitostí jen promarníte.


Zřícení letadla ve snu

(srážka letadel, sestřelení letadla)
Shrnutí: Plány se vám bortí pod rukami

Je vlastně opakem vzletu letadla, které je popsáno o kousek výše. Namísto toho, aby se vám dařilo a vaše plány vzkvétaly, dojde k náhlému zřícení. Plány se začnou nevyhnutelně hroutit.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)