VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Kůň

(kobyla, plnokrevník, valach) Shrnutí: Silná motivace

Výklad snu: Sen o jízdě na osedlaných koních představuje vaši silnou touhu a motivaci k dosažení vlastních cílů. Kůň je symbolem vytrvalosti, síly a houževnatosti. Vytrvale si jdete za svými sny a nepřestáváte dokud jich nedosáhnete.

Barva koně napoví o tom, jakým způsobem dosáhnete svých vytyčených cílů. Základními barvami jsou hnědá, černá a bílá barva koně, které jsou rozepsány v následujících odstavcích.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Bílý kůň ve snu

(bělouš) Shrnutí: Čisté úmysly

Bílý kůň ve snu je vlastně pravým opakem koně černého. Bílý kůň symbolizuje čistotu, pravdu, lásku. To znamená, že svých cílů budete dosahovat nenásilnou formou a přitom budete klást důraz na své okolí, kterému nebudete chtít svými činy ublížit.


Černý kůň ve snu

(vraník, rap) Shrnutí: Razíte si svá vlastní pravidla

Sen, ve kterém figuruje černý kůň a kterého máte osedlaného, naznačuje dosažení vašich vytyčených cílů pomocí nekalých praktik. Neohlížíte se na druhé a jdete takzvaně "přes mrtvoly". Buďte tedy obezřetní, jaké metody využijete - aby se jednou nevrátily a nepodrazily vám nohy.


Hnědý kůň ve snu

(hnědák) Shrnutí: Cesta k cíli

Hnědý kůň symbolizuje stav jakési rovnováhy mezi "zlou" a "dobrou" cestou. Neznamená to, že byste se vyloženě neohlíželi na druhé nebo na ně brali zbytečně ohledy při dosahování svých cílů. Zkrátka se umíte přizpůsobit a chopit se (a hlavně využít) nastalé situace. Hnědák je především symbolem vytrvalosti a houževnatosti.


Jednorožec ve snu

Shrnutí: Vlastní dokonalost

Sny o jednorožcích, podobně jako o bílých koních, jsou ztělesněním čistoty, perfekcionismu (dokonalosti) a laskavosti. Znamená to, že se chováte zdvořile a mile ke svému okolí. Snažíte se svým kamarádům, rodině, příbuzným pomáhat a "zachovat" si tím status "dokonalé" osoby.

Dejte si však pozor, aby vás touha po dokonalosti (vyhovět druhým) nedohnala k činům, kterých byste mohli později litovat a které by se mohly obrátit proti vám.


Pegas ve snu

(pegasus, okřídlený kůň) Shrnutí: Vítězství

Okřídlený kůň představuje pocit vítězství z dosaženého cíle. V nedávné době jste po dlouhém úsilí konečně dosáhli vysněného úspěchu a momentálně si užíváte z toho plynoucí slávu a uznání. Okřídlený kůň představuje jakousi euforii z daného vítězství.


Podkova ve snu

(podkovy) Shrnutí: Štěstí, ochrana před zlem

Podkova je takový talisman pro štěstí. Ten, komu se zdál sen, ve kterém podkova nějakým způsobem figurovala, je chráněn před nepředvídatelnými nepříjemnými situacemi. Podkova může reprezentovat některý dar, který jste v nedávné době obdrželi od osoby sobě blízké, který se tak stal vaším strážným amuletem.
comment
Anonym(odepsat)

Co může znamenat, že jsem celý sen měla o koni, který byl bez kůže a já ho neustále líbala a měla ho ve své blízkosti? Děkuju za info...

comment
Anonym(odepsat)

Mi se zdálo o strakatém koni.

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, zdál se mi zvláštní sen... Během spánku jsem slyšela spoustu koní, jak cinkají kopýtky o cestu... spřežení koni, které někam jede. Slyšela jsem je již zdálky... ten zvuk se blížil k mému domu... myslela jsem, že koně zastaví pod domem... Koně (asi spřežení 5-6 statných hnědých koní)... se najednou ocitlo v mé ložnici. Ihned jsem se probudila.

comment
Anonym(odepsat)

Jednu dobu se mi opakovaně zdálo jak jedu na ryzákovi, najednou se mu sníží záď, rozběhne se a já padám. Co to může znamenat?

comment
Anonym(odepsat)

Topící se kůň byl od krve v řece...