Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Křik

Přeskočit na sen
(hluk, řev, řvát, výkřik, ječet, ječení)
Shrnutí: Dáváte průchod svým emocím

Výklad snu: Jestliže ve svém snu křičíte, ať už se jedná o hádku nebo třeba jen zvyšujete hlas, znamená to, že si tímto jednáním ulevujete od stresu a navozujete úlevu. Protože tyto emoce neskrýváte a dáváte je ihned najevo, právě proto míváte i pocit, že všechno vyřešíte ještě dříve, než z toho vznikne nějaký větší problém.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Křičet bolestí ve snu

Shrnutí: Uzavíráte se do sebe

Pakliže ve svém snu slyšíte někoho, jak vyděšeně křičí - např., že volá o pomoc, pak to symbolizuje jakousi vnitřní uzavřenost. Schováváte se před společností a nejradši jste doma sami. Vyhýbáte se rodině i přátelům. Zkuste se více otevřít blízkým přátelům. Uvidíte, že se budete cítit lépe, když na všechny svoje myšlenky a činy nebudete muset být sami.


Křičet radostí ve snu

Shrnutí: Čeká vás něco příjemného

Jestliže ve snu slyšíte radostný křik např. křik dětí na hřišti nebo nějakou zamilovanou dvojici, tak to znamená, že vás čekají nějaké radostné chvíle. Mohlo by se jednat o dovolenou, kterou už velmi dlouho plánujte a po které toužíte. Zřejmě už nezůstanete jen u plánů, ale vydáte se na svoje vysněné místo, kde si budete užívat chvilky pohody s někým na kom vám moc záleží.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)