Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Krev

Přeskočit na sen
Shrnutí: Ztráta životní síly

Výklad snu: Krev je vždy spojována se životem, pocitem síly a zdraví. Záleží však na tom, co konkrétně se nám zdálo. Dá se říci, že pokud vidíte něčí krev, ať už třeba na zdi, na svých rukou nebo louži na podlaze (bude popsáno níže), pak je to spojováno se ztrátou sil. Naopak kolující krev ve vašich žilách vám dodává pocit síly a nepřemožitelnosti.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Krvácení ve snu

(vykrvácení)
Shrnutí: Neustálé vyčerpávání

Symbolizuje ztrátu sil či chátrající zdraví. Zastavené krvácení znamená nějaký bolestný problém, který ale již máte vyřešený. Pokud se nedaří krvácení zastavit, jsou tu stále jisté problémy, které vás tíží a stále je nemáte uzavřené.


Vysávání krve ve snu

Shrnutí: Ztrácíte síly

Pokud se jedná o vaši krev, že vám někdo vysál krev či jste vykrváceli, pak hovoříme o ztrátě sil a zdraví.

Pokud jste ve snu upírem a sajete krev druhým, dodává vám to sílu a rozkoš. Parazituje (přiživujete) se na druhých. Vysáváte z nich energii, která dopomáhá vám k dosažení vlastního uspokojení a vlastních cílů.


Zakrvácený ve snu

(potřísněný krví)
Shrnutí: Bojujete o své místo, své názory

Snaha o nalezení svého místa ve společnosti. Za své názory a myšlenky jste ochotni něco obětovat - porvat se - čímž si upevňujete své postavení. Dávejte si pozor, aby se vám toto jednání nevymstilo.

Zakrvácené ruce symbolizují pocity viny za odvedenou špinavou práci. Toho pocitu se nelze zbavit, dokud nenapravíte svou chybu.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)