VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Krev

Shrnutí: Ztráta životní síly

Výklad snu: Krev je vždy spojována se životem, pocitem síly a zdraví. Záleží však na tom, co konkrétně se nám zdálo. Dá se říci, že pokud vidíte něčí krev, ať už třeba na zdi, na svých rukou nebo v louži na podlaze (bude popsáno níže), pak je to spojováno se ztrátou sil. Naopak pocity silně kolující krve ve vašich žilách zase dodává pocit síly a nepřemožitelnosti.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Krvácení ve snu

(vykrvácení) Shrnutí: Neustálé vyčerpávání

Symbolizuje ztrátu sil či chátrající zdraví. Zastavené krvácení znamená nějaký bolestný problém, který ale již máte vyřešený. Pokud se nedaří krvácení zastavit, jsou tu stále jisté problémy, které vás tíží a stále je nemáte uzavřené.


Vysávání krve ve snu

Shrnutí: Ztrácíte síly

Pokud se jedná o vaši krev, že vám někdo vysál krev či jste vykrváceli, pak hovoříme o ztrátě sil a zdraví.

Pokud jste ve snu upírem a sajete krev druhým, dodává vám to sílu a rozkoš. Parazitujete (přiživujete) se na druhých. Vysáváte z nich energii, která dopomáhá vám k dosažení vlastního uspokojení a vlastních cílů.


Zakrvácený ve snu

(potřísněný krví) Shrnutí: Bojujete o své místo, své názory

Snaha o nalezení svého místa ve společnosti. Za své názory a myšlenky jste ochotni něco obětovat - porvat se - čímž si upevňujete své postavení. Dávejte si pozor, aby se vám toto jednání nevymstilo.

Zakrvácené ruce symbolizují pocity viny za odvedenou špinavou práci. Toho pocitu se nelze zbavit, dokud nenapravíte předešlé chyby.
comment
Rasto(odepsat)

Dobrý večer, v noci som mal sen, v ktorom som sa pozera cez okénko, ktoré máme vo dveřích a v tom som tam viděl spis démona, ktory bol převlečení za kneze a po tvary mu tiekly krev. Myslím na to cely den a som z toho zufaly lebo mam to furt v hlavě. Víte mi poradit co to znamena? Za slušne odpověďe ďakujem.

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, zdálo se mi o již mrtvém psu mé kamarádky, dalmatin s ukouslou krvavou hlavou pitbulem a spoustu poházenýho masa okolo...

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, zdálo se mi, že jsem připojena na nádobu s krví a dostávám krev. Pak mi tam někdo začal místo krve pouštět hadičkou cosi hustého. Něco jako jahodový jogurt. Zastavila jsem to, dřív než se mi to dostalo do těla, protože jsem se bála o život. Může mi to, prosím, někdo vysvětlit?

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den. Zdálo se mi, že jsem si přeřízl hl. tepnu na ruce... Krvácení jsem posléze zastavil...