Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Kouřit

Přeskočit na sen
(tabák, hulit, zahulit si, cigarety)
Shrnutí: Zlozvyky

Výklad snu: Jestliže ve snu kouříte znamená to, že v reálném životě máte nějaký zlozvyk, kterého byste se rádi zbavili, ale nemáte odvahu to udělat.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Kouřit doutník ve snu

Shrnutí: Nadvláda

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že kouříte doutník značí to vaši nadvládu. Jste povrchní člověk, který rád rozkazuje a mám rád věci po svém.


Kouřit dýmku ve snu

(vodná dýmka, vodárka)
Shrnutí: Chuť zkusit něco nového

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že kouříte vodní dýmku znamená to, že chcete zkusit něco nepoznaného. Už dlouhou dobu vás to láká.


Žvýkat tabák ve snu

Shrnutí: Necudné myšlenky

Jestliže se vám zdá o tom, že žvýkáte tabák máte ve svém životě dost necudné myšlenky. Mohlo by se jednat o to, že máte plnou hlavu necudných myšlenek o svém kolegovi nebo kamarádovi.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)