Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Koupaliště

Přeskočit na sen
(bazén, plavecký bazén)
Shrnutí: Vyznáte se ve svém životě

Výklad snu: Takové sny poukazují na vaši sebejistotu. Možná do jisté míry i rezignaci. Jelikož voda symbolizuje okolní problémy, kterým dnes a denně čelíte. Myšlení na ně ve vás nevyvolává pocity nejistoty či strachu, ale spíše jakési rezignace - vyrovnanosti a klidu, že jim neutečete a stejně jim budete muset jednou čelit.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Plavání ve snu

(plavat, koupání, koupat se)
Shrnutí: Schopnost proplouvat nástrahami

Plavání představuje to, že jste se naučili své problémy řešit a případně s nimi manipulovat tak, jak potřebujete, abyste z nich měli i něco užitečného. Problémům se stavíte čelem a řešíte je. Nepředstavují pro vás problémy. Jste silní a houževnatí.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)