VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Kostel

(chrám, katedrála) Shrnutí: Víra a naděje

Výklad snu: Kostel pro vás představuje jakousi autoritu. V těžkých chvílích se obracíte na víru, která vám dodává pocit jistoty, klidu a naději při řešení svých problémů. Pokud se vám tedy zdá, že navštěvujete kostel, může to znamenat, že potřebujete ochranu. Cítíte se zranitelní a hledáte pomocnou ruku. Někoho, kdo vám pomůže s vašimi problémy a poradí, jak danou situaci nejlépe vyřešit.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Modlit se ve snu

(modlitba) Shrnutí: Pyšníte se pevnému zdraví

Podobně jako výklad Kostel, tak i tento sen, kde se vám zdálo o tom, že se modlíte, lze vykládat tak, že hledáte pomocnou ruku. Zřejmě jste v bezvýchodné situaci a upínáte se na jedno konkrétní řešení. Takové, které ale nemáte ve svých rukách. Celé to bude záviset na dobré vůli toho, na koho se vaše myšlenky upínají.


comment
Anonym(odepsat)

Promiňte, ale tak naivní výklad... už vám bylo devět? Fakt nehledám pomocnou ruku.

comment
ŽOLTAKOVA(odepsat)

Před něčím jsme utíkaly z kostela a vnučka mi podávala můj výherní tiket...

comment
Anonym(odepsat)

Divný je, že jsem měl hrozně divnej sen. Měl jsem sen o tom, jak jsem byl nějaký údržbář v kostele nebo katedrále. Vyrobil jsem si moderní klíč na šrouby. Normálně jsem si ho nechal ukovat. Potom jsem se chtěl dostat do okna. Tak pak jsem spadl a spadl mi ten klíč. Potom se objevila postava, která byla o pár let mladší než já a zeptala se, jestli potřebuju pomoc. Já jsem řekl, že ne, že to je klíč. Nemohl jsem na něj dosáhnout a týpek mi řekl pak, že neodmítej pomoc, která se ti nabízí... a nechápu jednu věc, všechno to bylo ve středověku, hodně stará doba než dnešní...

comment
Anonym(odepsat)

Neustále se mi zdá, že navštěvuji různé kostely, nejčastěji je to kostel Panny Marie Sněžné nedaleko Václavského náměstí. Ten má nejvyšší chrámovou loď.