Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Kostel

Přeskočit na sen
(kostely, návštěva kostelu, modlení, modlitby)
Shrnutí: Víra, naděje

Výklad snu: Kostel pro vás představuje jakousi autoritu. V těžkých chvílích se obracíte na víru, která vám dodává pocit větší moci a naději při řešení svých problémů. Pokud se vám tedy zdá, že navštěvujete kostel, může to znamenat, že potřebujete ochranu. Cítíte se zranitelní a hledáte pomocnou ruku. Někoho, kdo vám pomůže s vašimi problémy a poradí, jak danou situaci nejlépe vyřešit.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Modlit se ve snu

(modlitba, modlitby)
Shrnutí: Pyšníte se pevnému zdraví

Podobně jako výklad Kostel, tak i tento sen, kde se vám zdálo o tom, že se modlíte, lze vykládat tak, že hledáte pomocnou ruku. Zřejmě jste v bezvýchodné situaci a upínáte se na jedno konkrétní řešení. Takové, které ale nemáte ve svých rukách. Celé to bude záviset na dobré vůli toho, ke komu se upínáte.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)