Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Kopec

Přeskočit na sen
(vrh, hora, hory)
Shrnutí: Změna

Výklad snu: Pokud se vám zdá o tom, že vidíte kopec nebo ho sledujete v dáli, znamená to, že vás čeká nějaká změna. Může se jednat o změnu jak v osobním, tak i v pracovním životě.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Dojít na vrchol ve snu

Shrnutí: Životní vyzrálost

Jestliže se vám zdá o tom, že jste došli na vrchol kopce nebo nějaké hory, značí to, že jste ve svém životě došli k bodu, kdy si můžete říct, že jste duševně vyspělí. Jedná se o vyzrálost jak v citové oblasti, sociální, intelektuální, tak i sexuální.


Jít do kopce ve snu

Shrnutí: Životní rozhodnutí

Jestliže se vám zdá o tom, že jdete do kopce symbolizuje to, že vás čeká těžké životní rozhodování. Toto rozhodnutí vám může změnit celý život. Může se jednat, jak o změnu pozitivní, tak i bohužel negativní a můžete se dostat do problémů. Je důležité si všechno velmi dobře rozmyslet.


Padat z kopce ve snu

Shrnutí: Pracovní vzestup

Pakliže ve svém snu padáte z kopce znamená to, že se vám bude dařit. Vaše úsilí, které jste vynaložili, abyste byli v práci povýšeni, konečně začne nést svoje ovoce. A vy se dočkáte vytoužené pracovní pozice.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)