VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Kopec

(vrch, hora) Shrnutí: Změna

Výklad snu: Pokud se vám zdá o tom, že vidíte kopec nebo ho sledujete v dáli, znamená to, že vás čeká nějaká změna. Může se jednat o změnu jak v osobním, tak i v pracovním životě.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Dojít na vrchol ve snu

Shrnutí: Životní vyzrálost

Jestliže se vám zdá o tom, že jste došli na vrchol kopce nebo nějaké hory, značí to, že jste ve svém životě došli k bodu, kdy si můžete říct, že jste duševně vyspělí. Jedná se o vyzrálost jak v citové oblasti, sociální, intelektuální, tak i sexuální.


Jít do kopce ve snu

(jízda do kopce) Shrnutí: Životní rozhodnutí

Jestliže se vám zdá o tom, že jdete do kopce, symbolizuje to, že vás čeká těžké životní rozhodování. Toto rozhodnutí vám může změnit celý život. Může se jednat jak o změnu pozitivní, tak i bohužel negativní a můžete se dostat do problémů. Je důležité si všechno velmi dobře rozmyslet.


Padat z kopce ve snu

Shrnutí: Pracovní vzestup

Pakliže ve svém snu padáte z kopce, znamená to, že se vám bude dařit. Vaše úsilí, které jste vynaložili, abyste byli v práci povýšeni, konečně začne nést svoje ovoce. A vy se dočkáte vytoužené pracovní pozice.