Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Kolotoč

Přeskočit na sen
(kolotoče)
Shrnutí: Pocity uvolnění

Výklad snu: Kolotoč představuje pocity uvolněnosti. Takový ten pocit, kdy konečně dokončíte něco složitého a můžete si vydechnout. Dát si nohy nahoru a užívat si klid a dobrý pocit z toho, že jste všechno zvládli a konečně to všechno máte za sebou.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Spadnout z kolotoče ve snu

Shrnutí: Nemáte odvahu

Pakliže se vám zdá o tom, že jste spadli z kolotoče symbolizuje to, že vám chybí kuráž. Už dlouhou dobu se chystáte udělat něco zakázaného, ale chybí vám k tomu odvaha. Měli byste zapracovat na své sebedůvěře a více si věřit, že to co chcete dokážete.


Vozit se na kolotoči ve snu

Shrnutí: Cítíte se bláznivě

Jestliže se vám zdá o tom, že jezdíte na kolotoči pořád dokola znamená to, že se cítíte bláznivě. Máte chuť udělat něco ztřeštěného např. skočit padákem nebo sjet divokou řeku. Dejte průchod svým emocím a užijte si bezstarostné chvíle plné skvělých zážitků. Budou to životní zážitky, na které jen tak nezapomenete.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)