Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Kolo

Přeskočit na sen
(bicykl)
Shrnutí: Vybíráte z dostupných možností

Výklad snu: Tyto sny poukazují na jistou psychickou nerovnováhu, která vás momentálně doprovází. Oscilujete mezi mnoha myšlenkami a zvažujete následky, které vlivem výběru jedné nebo druhé varianty mohou nastat.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Jezdit na kole ve snu

Shrnutí: Správný směr

Vybrali jste si ty správné myšlenky, které vám udávají tempo vašeho života a stejně tak i váš životní směr. Najednou máte pocit, že se vám daří, jste kreativní a plni nápadů.


Pád z kola ve snu

(spadnutí)
Shrnutí: Zkoušíte kudy kam

Malé zaškobrtnutí vás nemůže zastavit. Zvolili jste si cestu, která nikam nevedla nebo která vám trošku ztížila postup kupředu. To ale nevadí, zjistili jste to právě včas, abyste si vybrali cestu jinou a pokračovali ve svém životě za vytyčeným cílem.

Pakliže jste se ve snu nerozčilovali, poukazuje to houževnatost a silnou vůli něco dokázat.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)