Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Kočka

Přeskočit na sen
(kočky, číča)
Shrnutí: Skrýváte svou pravou tvář

Výklad snu: Tyto sny poukazují na to, že jsou tu jisté situace, před kterými skrýváte svou pravou tvář. Své myšlenky a své chování prezentujete jinak, než sami zamýšlíte nebo jak si sami představujete. Kočka tu představuje právě onu druhou tvář - přetvářku.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Bílá kočka ve snu

Shrnutí: Přetvářka

Bílá kočka značí opět přetvářku, ovšem tentokrát na vaši straně stojí dobré úmysly. Není to proto, že byste se chtěli jen tak ostatním zalíbit, ale protože vás vedou nějaké vnitřní nutkání, nějaký vyšší cíl. Možná chcete někomu pomoci a aby to bylo možné, možná musíte někdy zalhat...

Ačkoliv však děláte vše z dobrého úmyslu, stále jde o přetvářku a lži.


Černá kočka ve snu

Shrnutí: Lži a přetvářky

Černá kočka představuje naprosté selhání vlastního úsudku. Vždy a za každou cenu se musíte přetvařovat. Svědomí vám říká, že byste neměli, že je to špatně. Nemůžete si však pomoci - záleží vám na tom, co si myslí ostatní. Proto se přetvařujete. Chcete zapůsobit.


Koťátko ve snu

(koťátka, kočička, kočičky, kotě, koťata)
Shrnutí: Začínající pavučina lží

Koťátko ve snu poukazuje teprve na počáteční přetvařování. Zatím jste nevybudovali kolem sebe pavučinu lží, ale jste na cestě k jejímu vytvoření. Buďte tedy opatrní, aby sem vám to nevymklo z kontroly.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)