VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Kočka

Shrnutí: Skrýváte svou pravou tvář

Výklad snu: Tyto sny poukazují na to, že jsou tu jisté situace, před kterými skrýváte svou pravou tvář. Své myšlenky a své chování prezentujete jinak, než sami zamýšlíte nebo jak si sami představujete. Kočka tu představuje právě onu druhou tvář - přetvářku.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Bílá kočka ve snu

Shrnutí: Přetvářka

Bílá kočka značí opět přetvářku, ovšem tentokrát na vaši straně stojí dobré úmysly. Není to proto, že byste se chtěli jen tak ostatním zalíbit, ale protože vás vedou nějaká vnitřní nutkání, nějaký vyšší cíl. Možná chcete někomu pomoci a aby to bylo možné, možná musíte někdy zalhat...

Ačkoliv však děláte vše z dobrého úmyslu, stále jde o přetvářku a lži.


Černá kočka ve snu

Shrnutí: Lži a přetvářky

Černá kočka představuje naprosté selhání vlastního úsudku. Vždy a za každou cenu se musíte přetvařovat. Svědomí vám říká, že byste neměli, že je to špatně. Nemůžete si však pomoci - záleží vám na tom, co si myslí ostatní. Proto se přetvařujete. Chcete zapůsobit.


Koťátko ve snu

(kočička, kotě) Shrnutí: Začínající pavučina lží

Koťátko ve snu poukazuje teprve na počáteční přetvařování. Zatím jste nevybudovali kolem sebe pavučinu lží, ale jste na cestě k jejímu vytvoření. Buďte tedy opatrní, aby sem vám to nevymklo kontrole.
comment
Anonym(odepsat)

Že mě koušou dvě kočky, jedna do špičky nohy a druhá do ruky a jsou agresivní. Fakt se mi to zdálo a potřebuji vědět co to asi znamená. Děkuji.

comment
Anonym(odepsat)

Napadají mě dvě kočky, koušou a škrábou.

comment
Anonym(odepsat)

Jsou u nás přátelé, manželský pár s dcerou a rozhodli se zůstat přes noc. Žena nemůže spát, protože se do pootevřeného okna snaží dostat černá kočka. Když jdu kočku vzít, je agresivní a snaží se škrábat.