Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Klíště

Přeskočit na sen
(klíšťata)
Shrnutí: Životní stereotyp

Výklad snu: Jestliže se vám zdá o klíštěti, symbolizuje to vaši životní nespokojenost. Dostali jste se do stádia, kdy máte pocit, že váš život je rutinní stereotyp. Zkuste ho oživit něčím novým. Najděte si nějakou novou zálibu, která vás zabaví.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Přisáté klíště ve snu

Shrnutí: Osamocenost

Pakliže se vám ve vašem snu zdá o tom, že máte na sobě přisáté klíště, značí to vaši samotu. Nemáte moc přátel a i rodina se od vás odvrátila a trpíte osamoceností. Zkuste se ke své rodině znovu přiblížit a navázat s ní nové vztahy.


Vytahovat klíště ve snu

Shrnutí: Vyřešený problém

Jestliže se vám zdá o tom, že jste našli na svém těle klíště a vytáhli si ho, symbolizuje to to, že jste vyřešili zapeklitý problém, kterým se zabýváte už velmi dlouhou dobu.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)