VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Klíče

(klíč, klíčky, zámek) Shrnutí: Vědomosti

Výklad snu: Pokud se vám ve snu zdálo, že v ruce dřímáte důležitý klíč, pak ten klíč představuje některou schopnost či vědomost něco jiného ovlivnit. Jedná se o velmi důležitou a zásadní schopnost ovlivňovat dění.

Více informací ohledně výkladu můžete najít u následujících snů viz ztratit klíče, hledat klíče atp.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Hledat klíče ve snu

Shrnutí: Malé překážky

Pokud se vám ve snu zdálo, jak hledáte klíče a možná je ani nemůžete najít a během snu je třeba ani nikdy nenajdete, nebojte se, vykládat takový sen lze tak, že vám do života vstupují malé trampoty, které ale hravě mávnutím ruky překonáváte.


Odemykat ve snu

(odemknout, vypáčit) Shrnutí: Sklízíte zaseté ovoce

Díky vašim vědomostem a schopnostem právem sklízíte zaseté ovoce. Pokud se vám ve snu zdálo, že otevíráte např. trezor nebo sejf, tak to znamená, že budete bohatí. Pokud třeba odemykáte své auto, může to znamenat, že budete mít nové.


Zamykat ve snu

(zamknout, zabouchnout) Shrnutí: Střežíte nějaké cennosti

Pokud se vám ve snu zdálo, jak něco před někým zamykáte - záměrně, aby k dané věci neměl přístup. Znamená to, že něco střežíte jako oko v hlavě. Nechcete, aby se k tomu dostal kdokoliv jiný. Je to určené pouze pro vás a pro nikoho jiného.


Zlomit klíč ve snu

(zalomit klíč, zaseknutý klíč, zaseknutý klíč) Shrnutí: Zrada

Zlomený klíč představuje vstoupení třetího nevypočitatelného faktoru, který nemáte pevně pod kontrolou (a ani mít nemůžete). Přeneseně se může jednat o někoho, kdo vám překazí plány v dosažení vytyčeného cíle.


Ztratit klíče ve snu

Shrnutí: Neštěstí

Tento sen bohužel značí nějaké neštěstí. Klíč sám o sobě představuje prostředek k dosažení něčeho, co střežíte a co je vám blízké. Pokud se vám ve snu zdálo, že jste klíč nenávratně ztratili, pak to znamená, že se stane něco špatného. Něco, co jste dosud opatrovali, možná ztratíte.
comment
Linda(odepsat)

Zdálo se mi, že jsem klíč ukradla. Byl od pout jedné dobré známé.